Відмінності між версіями «Портфоліо Сергієнко Любові з теми «Чарівний промінь»»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 13: Рядок 13:
  
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Навчальний проект для учнів 7 класу з теми «Оптичні явища» допомагає  вирішити дидактичні, виховні і розвивальні завдання: розвивати пізнавальні навички учнів, формувати вміння самостійно конструювати свої знання та вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, активно розвивати критичне мислення учні, розвивати сферу комунікації.
 +
У ході виконання проекту учні вчаться систематизувати та узагальнити знання, співпрацювати у малих групах. Досліджуючи проблему «Світ оптичних явищ» учні утворять групи та отримають завдання: 1.Чому бувають сонячні та місячні затемнення? «Немає тіні без світла»(Прямолінійність поширення світла) 2. Чому в плоскому дзеркалі ми бачимо своє зображення, яке абсолютно схоже з нами? (Відбивання світла)  Чому глибина водойми нам здається глибшою, ніж насправді? (Заломлення світла)  3. Опичні ілюзії. Що це?  ( оптичні явища в навколишньому світі . Свої результати досліджень робочі групи представлять на підсумковому уроці у вигляді презентації, блогу та вікі-статті.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 14:58, 31 жовтня 2013


Назва навчальної теми

Фізика. Оптичні явища в природі. Джерела та приймачі світла. Прямолінійність поширення світла. Відбивання та заломлення світла.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет фізика. Міжпредметні звꞌязки: українська мова, інформатика, математика, географія.

Вік учнів, клас

13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект для учнів 7 класу з теми «Оптичні явища» допомагає вирішити дидактичні, виховні і розвивальні завдання: розвивати пізнавальні навички учнів, формувати вміння самостійно конструювати свої знання та вміння орієнтуватися в інформаційному просторі, активно розвивати критичне мислення учні, розвивати сферу комунікації. У ході виконання проекту учні вчаться систематизувати та узагальнити знання, співпрацювати у малих групах. Досліджуючи проблему «Світ оптичних явищ» учні утворять групи та отримають завдання: 1.Чому бувають сонячні та місячні затемнення? «Немає тіні без світла»(Прямолінійність поширення світла) 2. Чому в плоскому дзеркалі ми бачимо своє зображення, яке абсолютно схоже з нами? (Відбивання світла) Чому глибина водойми нам здається глибшою, ніж насправді? (Заломлення світла) 3. Опичні ілюзії. Що це? ( оптичні явища в навколишньому світі . Свої результати досліджень робочі групи представлять на підсумковому уроці у вигляді презентації, блогу та вікі-статті.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівська вікі-стаття "Оптичні ілюзії. Що це?"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Сергієнко Любов Василівна

Фах, навчальний предмет

вчитель фізики та електротехніки, вчитель фізики

Навчальний заклад

КУ Сумська спецілізована Ш -ШШШ ступенів школа №2

Місто\село, район, область

місто Суми

Контактні дані

sergienkolubov@

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери