Відмінності між версіями «Портфоліо "Чим людина може допомогти природі"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання і мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні виконують тести, де знаходять правильні відповіді, проводиться фронтальний опитування, що допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів щодо цієї теми. Впродовж роботи використовуються індивідуальні картки з різними завданнями для кожної групи учнів. Обговорюють проведені дослідження, обмінюються знаннями та власними думками, проводять оцінювання робіт товаришів та само оцінювання. В рамках проекту учні створюють презентацію та буклети  за даною темою. Наприкінці проекту відбувається оцінювання створених презентацій та буклетів, оцінювання виконання групового завдання. Після завершення проекту можна виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання ігрового моменту.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 10:10, 7 червня 2013


Назва навчальної теми

«Чим людина може допомогти природі?»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – природознавство. Тема: «Чим людина може допомогти природі?» Другорядні предмети: малювання, читання.

Вік учнів, клас

3 клас 8-9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Робота в групах, виконання індивідуальних завдань, проведення дослідів учнями, створення учнями презентацій та буклетів за темою.

План вивчення теми (вставити файл)

Під час роботи в проекті учні вчаться оперувати уже знайомою інформацією, робити висновки на підставі власних досліджень. При підготовці і створенні презентації та буклетів учні навчаються коротко формулювати свою думку, добирати відповідні ілюстрації, вчаться порівнювати, аналізувати. При створенні публікації та презентації школярі набувають вмінь аргументовано доводити власну думку, ефективно спілкуватися з іншими школярами. Оволодівають навичками посилатися на використані джерела інформації.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання і мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні виконують тести, де знаходять правильні відповіді, проводиться фронтальний опитування, що допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів щодо цієї теми. Впродовж роботи використовуються індивідуальні картки з різними завданнями для кожної групи учнів. Обговорюють проведені дослідження, обмінюються знаннями та власними думками, проводять оцінювання робіт товаришів та само оцінювання. В рамках проекту учні створюють презентацію та буклети за даною темою. Наприкінці проекту відбувається оцінювання створених презентацій та буклетів, оцінювання виконання групового завдання. Після завершення проекту можна виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання ігрового моменту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери