Відмінності між версіями «Портфоліо Станіслава Захарченка»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів і вчителя)
(Діяльність учнів і вчителя)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
Модуль 1 Спочатку поставте перед учнями Ключове запитання: Що змушує людей (учених) розглядати нові варіанти рішення проблем? Можна провести з учнями  мозковий штурм у малих групах та поміркувати про причини, які спонукають вчених розробляти нові винаходи і знаходити  альтернативи. Запитайте учнів, що відбудеться, якщо ми завжди будемо робити речі звичайним шляхом? Учні також обмірковуватимуть це запитання наприкінці вивчення теми після виконання групових проектів.
 
Вчитель показує          7      , в ході якої та після неї варто провести  з класом обговорення наступних запитань:
 
• Коли було створено перше ЄОМ?
 
• Вивчають історію виникнення перших пристроїв що схожі на комп’ютер
 
Учні об’єднуються в малі групи для розробки та впровадження учнівських проектів.
 
Модуль 2 - 3: Учні повинні зустрітися в групах, щоб визначити умови, які вони вважають, необхідними для вирішення  поставленого завдання. Учні записують в Журналі досліджень свої попередні ідеї та вимоги та критерії , яким мають відповідати перші компютери.
 
Потім, використовуючи критерії, які запропоновані учнями та і списки друкованих і електронних ресурсів, (надаються вчителем), попросити учнів розпочати оцінку  різноманітних конструкцій комп’ютерів, які вже є на сайтах в Інтернеті та в книжках. Вчитель підчас роботи груп ходить класом, прислухається до обговорень учнів, записує нотатки у блокнот щодо роботи малих груп, їх ідей та намічає шляхи для подальшого спрямування навчання кожної групи учнів.
 
 
Протягом останніх 10 хвилин, учні відповідають у своїх Журналах для дослідження на запитання 1 і 2, які містяться в документі  «              7                » - аркуші перевірки розуміння матеріалу. Вчитель після заняття перевіряє журнали та надає учням свої коментарі, які сприяють корекції знань, розумінню та навчанню учнів.
 
Модуль 4: При проблемному навчанні вчитель не повідомляє готових знань, а організує учнів на їх пошук: поняття, закономірності, теорії пізнаються в процесі пошуку, спостереження, аналізу фактів, розумової діяльності. Процес навчання, навчальна діяльність уподібнюються науковому пошуку і відображаються в поняттях: проблема, проблемна ситуація, гіпотеза, засоби розв'язання, експеримент, результати пошуку.
 
 
Модуль 5 і 6:Учні за допомогою Інтернету здійснюють пошук інформації а саме:
 
• Відбуватиметься пошук в Google.com та інших пошукових системах.
 
Модуль 7: : Після створення вчителем прикладу учнівської роботи, учні використовуватимуть
 
        його в якості прикладу для створенні власних робіт. Це дасть змогу учням приблизно
 
        зорієнтуватися з вибором своєї роботи, а також мати зразок роботи.
 
Модуль 8 - 9: Для оцінювання досягнень учнів, вчителю в допомогу можуть знадобляться
 
        Використовувати соціальні сервіси Веб 2.0 для того, щоб:
 
          створювати лінійні веб-документи, наприклад, блоги тощо.
 
          ділитися своїми думками, ідеями та проектами з іншими;
 
          спільно збирати та ділитися з іншими колекціями гіперпосилань на веб-сайти
 
 
Модуль 10: Вчитель пояснює, що тепер учні будуть ділитися своїми знаннями за виконаним проектом.
 
У малих групах учні розроблятимуть або брошуру, або. Вчитель роздає учням документ, щоб допомогти учням планувати та стежити за своїм прогресом.
 
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 10:03, 5 квітня 2013



Назва проекту

Створення комп'ютера: до і після

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основним предметом вважається інформатика з поєднанням історії та фізики.

Навчальна тема

Створення комп’ютера: до і після

Вік учнів, клас

Призначено для 8-11х класів віком від 14 до 16 років

Стислий опис проекту

  Наприкінці вивчення навчальної теми «Створення комп’ютера: до і після» з інформатики пропонується розглянути підтему щодо використання компютерів та виконати учням навчальні проекти за загальною назвою «Комп’ютер друг чи ворог». Заняття у класі починається з вивчення історії комп’ютерної техніки.  Учні проводять декілька досліджень щодо історії скрізь століття і до нашого часу, та фіксують свої спостереження.  Вони ознайомлюються з проблемою з використання комп’ютерних технологій  в якості поліпшення і досягнення кращих знань

[1]==Повний План вивчення теми==

Навчальні цілі

У галузі теоретичної інформатики учні:вивчають, аналізують інформаційні процеси, що відбуваються у живій природі, суспільстві та техніці;одержують уявлення про основи управління, прийняття рішень, основні принципи роботи засобів інформаційних технологій; ознайомлюються з інформаційним моделюванням; розвивають алгоритмічне мислення як засіб планування, організації діяльності. У галузі соціальної інформатики учні: одержують уявлення про роль інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій у розвитку сучасної цивілізації, інформаційній інфраструктурі суспільства, про основні види засобів масової інформації та взаємодію людини з такими засобами; засвоюють юридичні та морально-етичні норми роботи з інформаційними даними і програмними продуктами;отримують уявлення про інформаційну безпеку суспільства та особистості.

   Завданнями навчання інформатики у старшій школі є формування в учнів здатності: виявляти та аналізувати інформаційні процеси в технічних, біологічних і соціальних системах;

Опис оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на

  7         які попередньо записані вчителем для учнів для їх журналів спостережень з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу дослідження, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання демонстраційного зразка плити  та мультимедійного  продукту для представлення результатів учнівських проектів. Учні використовують      7                                для самооцінювання  свого проекту. Також для виставлення оцінки кінцевих презентацій використовується ця ж  форма оцінювання.             7                питань до  проекту  допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання обраного ними проекту плити. Після обговорення у класі оцініть ступінь розуміння теми  учнів за допомогою письмових відповідей на Основні  запитання до вивчення теми і  запитання, які викладено в

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ