Відмінності між версіями «11-23.03.2013. Педрада. Модуль 5. м.Марганець Дніпропетровської області»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(1 група)
Рядок 2: Рядок 2:
  
 
''Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?''
 
''Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?''
 +
 +
*Відповідно методу проектів, учитель є організатором навчання учнів, він пропонує тему проекту, складає його план та ставить питання. Все це повинно грунтуватися на вимогах держстандарту та навчальних програмах з предметів. Працюючи самостійно, учні не втрачають супроводу педагога, тому що саме з ним вони радяться, від нього отримують завдання. Та й зрештою, роль учителя є вирішальною під час оцінювання проекту: як поточного, так і остаточного (вихідного).
 +
* Самостійність у виборі інформації дає учням можливість розширити та поглибити свої знання, демонструє їх зацікавленість, сприяє розвитку навчальних вмінь та навичок, особистісних якостей (відповідальність, вдумливість, самостійність).
 +
* Відкритість Основних питань є запорукою розвитку в учнів навичок 21 століття, таких як творчість, ініціативність; вміння висловлювати, аргументувати, а за необхідності, змінювати свою думку; здатність до критичного мислення.
  
 
= 2 група=
 
= 2 група=

Версія за 17:28, 15 березня 2013

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

  • Відповідно методу проектів, учитель є організатором навчання учнів, він пропонує тему проекту, складає його план та ставить питання. Все це повинно грунтуватися на вимогах держстандарту та навчальних програмах з предметів. Працюючи самостійно, учні не втрачають супроводу педагога, тому що саме з ним вони радяться, від нього отримують завдання. Та й зрештою, роль учителя є вирішальною під час оцінювання проекту: як поточного, так і остаточного (вихідного).
  • Самостійність у виборі інформації дає учням можливість розширити та поглибити свої знання, демонструє їх зацікавленість, сприяє розвитку навчальних вмінь та навичок, особистісних якостей (відповідальність, вдумливість, самостійність).
  • Відкритість Основних питань є запорукою розвитку в учнів навичок 21 століття, таких як творчість, ініціативність; вміння висловлювати, аргументувати, а за необхідності, змінювати свою думку; здатність до критичного мислення.

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отримують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?

3 група

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?



Корисні посилання