Відмінності між версіями «Портфоліо Мариненка Вадима Михайловича для учнів 7 класу з геометрії за темою:"Взаємне розміщення прямих на площині"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 53: Рядок 53:
 
[https://docs.google.com/document/d/1E29GWl7FURCA8w3JhUXSSjvjan5YhbhH991-hkPJPn0/edit] таблиця З-Х-Д
 
[https://docs.google.com/document/d/1E29GWl7FURCA8w3JhUXSSjvjan5YhbhH991-hkPJPn0/edit] таблиця З-Х-Д
  
[https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AowgNAdsRWjDdDJXWUNqN244SWlPX0lxTndtNnQ3alE] опитування з проекту
+
[https://docs.google.com/open?id=0B4wgNAdsRWjDdURpVmUwaFYyMUU] самооцінка учнівського проекту
[https://docs.google.com/document/d/1E29GWl7FURCA8w3JhUXSSjvjan5YhbhH991-hkPJPn0/edit] тест
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 15:56, 29 жовтня 2012


Назва проекту

Взаємне розміщення прямих на площині

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

геометрія, інформатика

Навчальні цілі

По закінченню роботи над проектом учні зможуть — Розрізняти поняття аксіоми та теореми та доводити теореми; — Застосовувати аксіоми та теореми для розвязування задач; — Представляти результати своїх досліджень у вигляді вікі-статті, буклету, блогу; — Оцінювати знайдену в Інтернеті інформацію про розміщення прямих; — Збирати експериментальні дані; впорядковувати їх, готувати для демонстрації, надавати пояснення, аргументувати та робити висновки; — Під час проведення експериментів правильно використовувати вимірювальні інструменти (транспортир,лінійка); — Відбирати та систематизувати інформацію з різних джерел з питання розміщення прямих на площині; — Застосовувати навички письмового спілкування та збирати дані від численних осіб з допомогою інтернет-ресурсів для спілкування – електронної пошти; — Критично та конструктивно відповідати на ідеї однолітків у ресурсах для спільної роботи – блогах; — Здійснювати самоспрямування у своїй навчальній діяльності; — Розуміти та усвідомлювати роль ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового у різних умовах (під час підготовки та проведення презентації результатів навчального проекту). [ред.]

Вік учнів, клас

13,14 років 7 клас

Стислий опис проекту

На початку вивчення теми Взаємне розміщення прямих на площині учні будуть розділені на малі групи (6 груп)і кожній групі (на вибір) буде запропоновано створити проект над яким вони будуть працювати на протязі вивчення теми (12 годин) з подальшим захистом. В процесі роботи над проекту учні навчаться створювати вікі-сторінки, власні блоги, зможуть давати оцінку як власним проектам так і проектам товаришів.

Повний План вивчення теми

[1] повний план вивчення теми


[2] план впровадження проекту

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують Контрольний список блогу, публікації та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Також з цією метою використовуються нагадування і підказки, які використовуватимуться як впродовж роботи над проектом, так і наприкінці роботи над проектом. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування учнів за допомогою бланку контролю. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня з допомогою контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над проектом.

Діяльність учнів та вчителя

Взаємне розміщення прямих на площині-геометрія 7 клас-приклад учнівського проекту

[3]-форма оцінювання учнівського проекту

[4]-вчительська презентація

[5] таблиця З-Х-Д

[6] самооцінка учнівського проекту

Відомості про автора

Імя,прізвище

Вадим Мариненко

Фах, навчальний предмет

Вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Новоселівська СЗШ

Місто\село, район, область

село Новолатівка Широківський район Дніпропетровська область

Контактні дані

тел.0922522933 Email:wadmar1963 на gmail.com wadmar на mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22 жовтня-27 жовтня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Дніпропетровськ ДОІПП

Тренери

Сізікова І.В. Харлаш Л.М. Грекова В.С.