Відмінності між версіями «Портфоліо Дяченко Світлани Дмитрівни на тему "Країни Європи"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Навчальні цілі)
Рядок 25: Рядок 25:
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
  
 +
В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Країни Європи». В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, зв'язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують роль та місце господарювання країн Європи та його вплив на світову економіку. Впорядкування –  де будуть використовуватися ці знання в сучасному житті  в новітніх технологіях. Осмислення – наприклад,чи впливає НТП країн Європи на їх екостан. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про господарювання європейських країн, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином економіка Великої Сімки впливає на повсякденне життя, рівень розвитку промисловості, науки  та інших галузей  життя, добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або інших засобів візуалізації даних. Формування в учнів уміння з’ясовувати причинно-наслідковий характер прогресу в різних галузях. Учні зможуть визначати та складати стислий опис.
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 12:37, 6 жовтня 2012

Назва проекту

Країни Європи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, економіка,зарубіжна література,біологія,етика.

Навчальні цілі

Розширити кругозір дітей,збагатити їх знання додатковою інформацією,зацікавити предметом.Розвивати колективізм,взаємодопомогу,відповідальність.

Вік учнів, клас

12-14 років 7 клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

План реалізації проекту

Навчальні цілі

В учнів будуть формуватися навички створення презентацій за темою «Країни Європи». В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами – пошук навчального матеріалу в інтернеті, опрацювання наукової літератури, перегляд науково-пізнавальних журналів та публікацій в бібліотеці, зв'язок з життям. Впроваджують аналіз, а саме учні аналізують роль та місце господарювання країн Європи та його вплив на світову економіку. Впорядкування – де будуть використовуватися ці знання в сучасному житті в новітніх технологіях. Осмислення – наприклад,чи впливає НТП країн Європи на їх екостан. Учні навчаться переконливо демонструвати відомості про господарювання європейських країн, переконливо доказуючи, що саме цей спосіб буде оптимальним в даному випадку, яким чином економіка Великої Сімки впливає на повсякденне життя, рівень розвитку промисловості, науки та інших галузей життя, добираючи відповідні типи за допомогою відео презентацій, малюнків, або інших засобів візуалізації даних. Формування в учнів уміння з’ясовувати причинно-наслідковий характер прогресу в різних галузях. Учні зможуть визначати та складати стислий опис.

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Новий Стародуб, Петрівський район, Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Новостародубська ЗШ І-ІІІ ступенів


Тренери

Гончарук Віталій Дмитрович