Відмінності між версіями «Портфоліо на тему "Відродження - епоха великих відкриттів"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
Рядок 36: Рядок 36:
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 +
1. Оголошується завдання , ставляться перед учнями ключове та тематичні запитання; учні знайомляться з вимогами щодо проекту та критеріями оцінювання.
 +
2. Учні обирають групу за інтересами ( історія, література, мистецтво) та починають збір  інформації ( використовують при цьому електронні та друковані ресурси, ресурси в Інтернеті).
 +
3. Оголошується конкурс по школі на кращий переклад сонетів Шекспіра та кращий малюнок в стилі епохи Відродження; результати протягом всього проекту  висвітлюються на шкільному інформаційному стенді.
 +
4. Починається аналіз та відсортування зібраної інформації.
 +
5. Учні приступають до створення проекту за допомогою комп»ютерних технологій; робота також ведеться по групам, враховуючи уподобання дітей ( публікація, презентація ), створюють власний блог, у якому відобраються свої враження при роботі над проектом.
 +
6. Захист проекту та підведення підсумків конкурсу.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:17, 12 липня 2012


Назва проекту

Відродження - епоха великих відкриттів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література Історія Художня культура Географія Образотворче мистецтво

Навчальна тема (як записано в програмі)

Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.

Вік учнів, клас

8 клас, 14 років

Стислий опис проекту

Учні самостійно поділяються на групи та обирають галузь знань за своїми інтересами ( історія, література, мистецтво ). збирають інформацію щодо цього питання протягом певного часу ( 1 тиждень). Використовуючи ці дані, вони відбирають найбільш суттєву інформацію, аналізують, порівнюють деякі історичні події, обговорюють та творчо обробляють матеріали. Намагаються винайти найбільш суттєві факти щодо доведення даної «Відродження – епоха великих відкриттів») . Як підсумок, учні створюють презентацію, публікацію та власний блог, обговорюють значення даної роботи та враження про роботу над проектом, в повному обсязі використовуючи навички роботи з ІКТ, які дуже важливі у ХХІ столітті.

Повний План вивчення теми

План розміщений в Інтернеті Plan_vivch_temi та Plan_vprovagennya

Навчальні цілі

Познайомити дітей з етапами епохи Відродження, дати коротку характеристику епохи; розкрити суспільно-історичні передумови появи нової культури, її гуманістичний характер; підкреслити різносторонність дарування гуманістів та їх погляди на людину та цінності. Вчитель та учні вирішують, як презентувати свої остаточні результати: створення презентації, публікації або web-сайту. Очікувані результати: учні отримують навички роботи в Інтернеті ; вміння використовувати новітні комп”ютерні технологі; вміння творчо мислити; вміння знаходити найбільш суттєве серед великої кількості матеріалу.

Опис оцінювання

Важливим інструментом в оцінюванні діяльності дітей є таблиця З-Х-Д. Також впродовж роботи використовую форми запису узагальнень і запитань. В даному проекті важливим є не кількісне виконання завдання, а якісне. Тому що учні творять зовсім нову для себе інформацію.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

1. Оголошується завдання , ставляться перед учнями ключове та тематичні запитання; учні знайомляться з вимогами щодо проекту та критеріями оцінювання. 2. Учні обирають групу за інтересами ( історія, література, мистецтво) та починають збір інформації ( використовують при цьому електронні та друковані ресурси, ресурси в Інтернеті). 3. Оголошується конкурс по школі на кращий переклад сонетів Шекспіра та кращий малюнок в стилі епохи Відродження; результати протягом всього проекту висвітлюються на шкільному інформаційному стенді. 4. Починається аналіз та відсортування зібраної інформації. 5. Учні приступають до створення проекту за допомогою комп»ютерних технологій; робота також ведеться по групам, враховуючи уподобання дітей ( публікація, презентація ), створюють власний блог, у якому відобраються свої враження при роботі над проектом. 6. Захист проекту та підведення підсумків конкурсу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери