Відмінності між версіями «Портфолио Пасечной Татьяны Валериевны по теме "Расчет вероятности выигрыша в порулярных украинских лотереях"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
(Відомості про автора)
Рядок 56: Рядок 56:
  
 
==Ім'я, прізвище==
 
==Ім'я, прізвище==
 
+
Пасічна Тетяна Валеріївна
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки
  
 
== Навчальний заклад==
 
== Навчальний заклад==
 
+
Костянтинівський район, Іллічівська СШ І-ІІІ ступенів
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
село Ілліча, Костянтинівського району Донецької області
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
 +
t.passechnaнаgmail.com
  
 
=Відомості про тренінг=
 
=Відомості про тренінг=

Версія за 14:34, 8 червня 2012


Назва проекту

Расчёт вероятности выигрыша в популярных украинских лотереях

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Алгебра и начала анализа

Навчальна тема (як записано в програмі)

Елементи теорії ймовірності і математичної статистики


Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 років

Стислий опис

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На першому уроці учитель під час демонстрації початкової презентації пропонує учням заповнити таблицю з-х-д з метою мотивації учнів для опанування темою, а також, за допомогою метода мозкового штурму учні заповнюють організаційну діаграму («Асоціативний кущ») з визначення знань основних понять теорії ймовірності. Також, на цьому уроці учитель знайомить учнів з усіма інструментами оцінювання впродовж проекту.

На другому уроці учні створюють власний блог для рефлексії, знайомляться з правилами ведення блогу, а також, знайомляться з формою блогу оцінювання. Починаючи з другого уроку учні роблять записи на блозі кожного уроку.

На третьому уроці учитель пропонує учням заповнити контрольний список планування проекту, учні аналізують план проекту групи, вносять корективи в план.

На п’ятому уроці учні заповнюють форму оцінювання спільної діяльності.

На шостому уроці группи представляють кінцевий продук т- мультимедійну презентацію і заповнюють контрольний список для оцінювання однолітками презентації. Підводяться підсумки, нагородження самих активних учасників проекту, виноситься подяка учням, які мають низький та середній рівні досягнень у навчанні за співпрацю над проектом.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

До початку проектної діяльності учитель інформує учнів щодо проектної методики на попередньому уроці перед вивченням теми.

І урок.

Учитель демонструє вступну презентацію, яка має мотиваційний аспект, розкриє головні питання, на які буде спрямовано роботу. Учні заповнюють таблицю З-Х-Д та організаційну діаграму, з метою оцінити ли свої попередні знання з теми. Використовуючи методичні рекомендації, учитель об’єднує учнів у групи: «оптимісти», «песимісти», «нейтральні». Утвореним групам пропонується відповісти на питання « Яким чином знання і вміння, отримані при вивченні теми можуть бути застосовані до виконання проекту?».На цьому ж уроці кожна група отримує план роботи: обрати одну із популярних українських лотерей, з’ясувати правила гри в лотерею, запропонувати математичний апарат для обчислення ймовірності виграшу, обчислити ймовірність, представити результати дослідження у вигляді мультимедійної презентації.

ІІ урок.

Перед початком виконання дослідницької роботи учитель знайомить учнів з правилами безпеки та стратегіями пошуку в Інтернеті, пропонує тест про авторські права з подальшим обговоренням правильних відповідей, пропонує учням заповнити таблицю «список джерел» , пропонує форму для списку літератури, анкету-опитування з теми проекту. Учні спочатку виконують тест про авторські права, здійснюють пошук джерел та заповнюють таблицю використаних джерел, відповідають на анкету.

ІІІ-V урок.

Дослідницька робота. В процесі роботи поза школою учні можуть спілкуватись через Інтернет використовуючи чати та Skype з метою координації своєї діяльності в групі. В кінці пошукової діяльності учитель пропонує заповнити контрольний список оцінювання веб-сайтів.

VІ урок Презентація кінцевих продуктів кожної групи. Захист проекту. Всі учні роблять висновки про ймовірність виграшу, чи варто грати в лотереї, щоб заробити «легкі» гроші.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Пасічна Тетяна Валеріївна

Фах, навчальний предмет

учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки

Навчальний заклад

Костянтинівський район, Іллічівська СШ І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

село Ілліча, Костянтинівського району Донецької області

Контактні дані

t.passechnaнаgmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери