Відмінності між версіями «Користувач:Олександр89»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Прізвище, ім'я, по батькові:)
(Навчальний заклад)
 
(не показані 35 проміжних версій 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
=='''Прізвище, ім'я, по батькові:''' ==
 
'''Гандрабура Олександр Михайлович'''
 
  
[[Файл:X 5c30c72c.jpg|міні|ліворуч]]
+
 
<ref></ref>
+
 
 +
== '''Прізвище, ім'я, по батькові:''' ==
 +
 
 +
Гандрабура Олександр Михайлович
 +
 
 +
= Назва навчальної теми =
 +
 
 +
Створення цікавої мозаїки
 +
 
 +
= Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети =
 +
 
 +
<span style="line-height: 20.8px;">Трудове навчання,</span>Інформатика
 +
 
 +
=Вік учнів, клас=
 +
13-14 років, 8 клас
 +
 
 +
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 +
Учні записують і запам’ятовують застосування  комп'ютерних технологій в розробці кольорових малюнків з геометричними орнаментами для творчих робіт у техніці клаптикової мозаїки; вчаться  працювати в графічному редакторі CorelDraw.
 +
 
 +
=План вивчення теми (вставити файл)=
 +
[https://drive.google.com/open?id=0B01cniAXOkO8Ykh5cHFyUVpjNlE План]
 +
 
 +
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Мій план оцінювання передбачає оцінити  записане в розділах плану щодо стандартів, програм та навчальних цілей. Декілька видів формуючого оцінювання застосовуються упродовж навчальної теми і розкривають деякі з цілей оцінювання, а саме:
 +
• Виявлення навчальних потреб учнів,
 +
• Заохочення до самоспрямованості у навчанні
 +
• Набуття навичок співробітництва
 +
• Відслідковування прогресу у навчанні
 +
• Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу
 +
Заохочення учнів до мети пізнання (знання про своє мислення)
 +
Інструменти для оцінювання кінцевого продукту або його демонстрації
 +
включають:
 +
• Критерії засвоєння змісту
 +
• Критерії оцінювання навичок мислення вищих рівнів;
 +
• Чітко виписані специфічні критерії, які визначають рівень якості;
 +
• Критерії, які можуть застосовуватися моїми учнями для порівняння фактичних результатів їх роботи з очікуваними, а також слугують для оцінювання мною кінцевого продукту.
 +
Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку використовуємо метод попереднього тестування, впродовж роботи з проектом оцінюємо роль кожного учня в проекті. Оцінювання на всіх етапах здійснюється за відповідними формами. Саме оцінювання проводиться після перегляду та обговорення роботи учнів.
 +
Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання.
 +
Завдання учням щодо роботи в інтернеті.
 +
 
 +
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення, ЗХД, використовуючи такі інструменти як вступне тестування, нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми показуємо учням для чого необхідно програма CorelDraw. Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3 особ, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Необхідно зауважити, що сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників сайтів. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів. Формуюче оцінювання буде здійснюватися на початку роботи з проектом (перше заняття), а також впродовж виконання проекту, а також при закінченні роботи (останнє заняття). Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самостійного спрямування у навчанні. Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[ https://drive.google.com/file/d/0B01cniAXOkO8aV9wX1JUMWNLaUU/view?usp=sharing|презентація вчительська]]
 +
 
 +
=Відомості про автора=
 +
==Ім'я, прізвище==
 +
Гандрабура Олександр Михайлович
 +
 
 +
==Фах, навчальний предмет==
 +
Трудове навчання, Основи здоров’я, інформатика.
 +
 
 +
==Навчальний заклад==
 +
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
 +
 
 +
==Місто\село, район, область==
 +
''Дніпропетровська область'''
 +
 
 +
'''м.Кривий Ріг'''
 +
 
 +
==Контактні дані==
 +
 
 +
=Відомості про тренінг=
 +
 
 +
 
 +
==Дати проведення тренінгу==
 +
07.12.15-19.12.15
 +
 
 +
==Місце проведення тренінгу==
 +
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103
 +
 
 +
==Тренери==
 +
[[Користувач:shatap7|Шаталова Ольга Борисовна]]
 +
[[Категорія: Шаблони]]
 +
[[Категорія: 10 версія]]
 +
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 +
[[Категорія:Банк проектів]]
 +
 
 +
=='''Мій внесок'''==
 +
 
 +
===''Мої проекти''===
 +
 
 +
===''Мої курси''===
 +
 
 +
===''Мої файли''===
 +
 +
===''Мої закладки''===
 +
 
 +
=='''Корисні посилання:'''==
 +
 
 +
[http://alkzh69.blogspot.com мій блог]

Поточна версія на 19:28, 21 грудня 2015


Прізвище, ім'я, по батькові:

Гандрабура Олександр Михайлович

Назва навчальної теми

Створення цікавої мозаїки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Трудове навчання,Інформатика

Вік учнів, клас

13-14 років, 8 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні записують і запам’ятовують застосування комп'ютерних технологій в розробці кольорових малюнків з геометричними орнаментами для творчих робіт у техніці клаптикової мозаїки; вчаться працювати в графічному редакторі CorelDraw.

План вивчення теми (вставити файл)

План

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Мій план оцінювання передбачає оцінити записане в розділах плану щодо стандартів, програм та навчальних цілей. Декілька видів формуючого оцінювання застосовуються упродовж навчальної теми і розкривають деякі з цілей оцінювання, а саме: • Виявлення навчальних потреб учнів, • Заохочення до самоспрямованості у навчанні • Набуття навичок співробітництва • Відслідковування прогресу у навчанні • Перевірки розуміння і засвоєння матеріалу Заохочення учнів до мети пізнання (знання про своє мислення) Інструменти для оцінювання кінцевого продукту або його демонстрації включають: • Критерії засвоєння змісту • Критерії оцінювання навичок мислення вищих рівнів; • Чітко виписані специфічні критерії, які визначають рівень якості; • Критерії, які можуть застосовуватися моїми учнями для порівняння фактичних результатів їх роботи з очікуваними, а також слугують для оцінювання мною кінцевого продукту. Оцінювання проводимо у три етапи: на початку проекту, впродовж роботи над проектом і наприкінці роботи з проектом. На початку використовуємо метод попереднього тестування, впродовж роботи з проектом оцінюємо роль кожного учня в проекті. Оцінювання на всіх етапах здійснюється за відповідними формами. Саме оцінювання проводиться після перегляду та обговорення роботи учнів. Оцінювання учнівських робіт впродовж роботи над проектом здійснюється за відповідними формами оцінювання. Завдання учням щодо роботи в інтернеті.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

З`ясування навчальних потреб учнів може здійснюватися за допомогою перегляду презентації вчителя та її обговорення, ЗХД, використовуючи такі інструменти як вступне тестування, нотатки вчителя, паперові аркуші на котрих учні дають відповіді. За допомогою вступної презентації ми показуємо учням для чого необхідно програма CorelDraw. Вчитель оголошує тему, а також ключове, тематичні та змістові питання, формулює життєву ситуацію згідно малюнка на слайді а також пропонує учням дати відповіді на запитання за методом ЗХД на листах паперу. У процесі перегляду презентації учні записують ключове, тематичні та змістові питання, замальовують малюнок. Після команди вчителя виконують завдання вступного тесту. Учні працюють малими групами 3 особ, залежно від кількості у класі (групі) поділ на групи доцільно проводити так, щоб у групі були учні з різним рівнем знань, умінь та навичок. Для забезпечення виконання учнями проекту необхідний постійний доступ до мережі Інтернет у процесі якого вчитель ставить перед учнями завдання для пошуку інформації (можливо і ресурсів) необхідної для досягнення цілей проекту. Учні шукають інформацію, на запропонованих вчителем сайтах, або на сайтах які знайдуть самостійно. Необхідно зауважити, що сайти які знаходять, ще й оцінюють за допомогою оцінювальників сайтів. У процесі роботи учні повинні дотримуватись законів про авторські права. Завдання які даються учням повинні диференціюватися у залежності від можливостей учнів. Формуюче оцінювання буде здійснюватися на початку роботи з проектом (перше заняття), а також впродовж виконання проекту, а також при закінченні роботи (останнє заняття). Впродовж всіх занять діти за допомогою вчителя формуватимуть навички 21 століття, а також навички самостійного спрямування у навчанні. Звичайно всі завдання, що надаються учням повинні бути диференційованими. Особливу увагу вчитель повинен приділяти учням в процесі роботи над проектом для досягнення цілей, а саме отримання учнями відповідей на ключове, тематичні й змістове питання.



презентація вчительська

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гандрабура Олександр Михайлович

Фах, навчальний предмет

Трудове навчання, Основи здоров’я, інформатика.

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область'

м.Кривий Ріг

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

07.12.15-19.12.15

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103

Тренери

Шаталова Ольга Борисовна

Мій внесок

Мої проекти

Мої курси

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання:

мій блог