Відмінності між версіями «Користувач:Svmajik»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відповідальні за ІКТ Центрально-Міського району м. Кривого Рогу)
(Як навчити дитину успішно виконувати домашнє завдання)
 
(не показана одна проміжна версія 2 учасників)
Рядок 1: Рядок 1:
 
[[Файл:IMG_0728.jpg|200px|thumb|left|Малік Світлана Вітліївна, вчитель географії КЗШ № 64]]
 
[[Файл:IMG_0728.jpg|200px|thumb|left|Малік Світлана Вітліївна, вчитель географії КЗШ № 64]]
 +
  
 
== Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 ==
 
== Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64 ==
Рядок 10: Рядок 11:
 
Наша школа - це заклад, де кожна дитина реалізує власні інтереси. Де діяльністьбудується на принципах доступності, гуманізму, демократизму, взаємозв'язку розумового, морального, фізичного, естетичного виховання, рівності умов для кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку.
 
Наша школа - це заклад, де кожна дитина реалізує власні інтереси. Де діяльністьбудується на принципах доступності, гуманізму, демократизму, взаємозв'язку розумового, морального, фізичного, естетичного виховання, рівності умов для кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку.
  
== Свята КЗШ № 64==
+
== Контакти ==
 +
 
 +
Адреса: 50097, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Зорге,1
 +
 
 +
Телефони: (0564) 22-32-00
 +
 
 +
 
 +
== Сайт школи ==
 +
 
 +
[[https://sites.google.com/site/kzsh64/ сайт школи]]
 +
== Новий сайт школи ==
 +
[[https://sites.google.com/site/krzsh64/ сайт школи]]
 +
 
 +
== Новини ==
 +
 
 +
== Свята КЗШ № 64 ==
 +
== Перше вересня ==
 
[[Файл:IMG_1737.jpg|200px|]]
 
[[Файл:IMG_1737.jpg|200px|]]
 
[[Файл:IMG_1740.jpg|200px|]]
 
[[Файл:IMG_1740.jpg|200px|]]
 
  
 
== Візитка школи ==
 
== Візитка школи ==
 
[[Файл:візитка.jpg|200px|]]
 
[[Файл:візитка.jpg|200px|]]
 
[[Файл:візитка1.jpg|200px|]]
 
[[Файл:візитка1.jpg|200px|]]
 +
== Сторінка для батьків ==
 +
 +
== Десять кроків, щоб стати кращими батьками ==
 +
 +
1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.
 +
2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває.
 +
3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень.
 +
4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді.
 +
5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо.
 +
6. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку.
 +
7. Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини.
 +
8. Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня.
 +
9. У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється.
 +
10. Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.
 +
                         
 +
 +
==  Якщо дитина не може всидіти за уроками ==
 +
 +
- Для досягнення педагогічних цілей можна використовувати як тихі настільні ігри, так і рухливі сюжетно-рольові.
 +
- Давайте більше доручень і стежте, щоб все було зроблено точно за завданням.
 +
- Для дитини корисно виконувати яку-небудь справу разом з дорослими. Робити все швидко, весело, без попереднього розгойдування і томливих пауз (мити посуд, лагодити, читати).
 +
- Можна виробити у дитини звичку швидко перемикатися з однієї справи на іншу. Якщо її звуть їсти, то вона повинна негайно припинити гру. Неприпустимо дозволяти дитині ігнорувати батьківські вказівки.
 +
- Необхідно привчати дитину відокремлювати вільний час від часу, коли вона зайнята чимось серйозним, не плутати справу з грою, не перетворювати одне на інше.
 +
- Добивайтеся, щоб все необхідне дитя робило без додаткового нагадування, ні на що не відволікаючись.
 +
- Для успішного навчання необхідно дотримуватися режиму дня, мати твердо встановлений час для приготування уроків.
 +
- Виховання звички до систематичної роботи починається зі встановлення чіткого режиму занять. Без цього не можуть бути досягнуті успіхи в навчанні.
 +
- Режим дня не повинен змінюватися залежно від кількості уроків, від того що по телевізору показується цікавий фільм або додому прийшли гості.
 +
- Дитина повинна сідати за уроки не лише в один і той же час, але і на постійне робоче місце.
 +
- Потрібно виділити дитині постійне місце, щоб вона могла тримати там книги і зошити. Коли у дитини сформується установка на певне місце і час роботи, їй буває досить всістися за звичний стіл, як сам собою приходить робочий настрій.
 +
- Необхідно виконувати правило: до початку занять із столу повинно бути прибрано все, що не має до них відношення. Добре встановити чіткий і постійний лад розташування предметів на робочому столі.
 +
                 
 +
 +
== Як навчити дитину успішно виконувати домашнє завдання ==
 +
 +
 +
 +
Як допомогти дитині не просто виконувати сьогоднішнє домашнє завдання, але й навчити її обходитися без нашої допомоги? Комусь з дітей вистачить тиждень – другий, комусь – декілька місяців або ще більше. Але у будь-якому випадку в цьому процесі буде декілька етапів.
 +
Перший етап – ви якомога більше завдань виконуєте разом із дитиною. Прагнете зрозуміти, яких знань, навичок їй не вистачає, з’ясувати, чи немає у неї неправильних способів виконання, звичок у роботі. Допомагаєте позбутися недоліків і неправильних способів дії.
 +
Другий етап. Частину роботи дитина виконує сама. Але ви повинні бути впевнені, що з цією частиною роботи вона впорається. Швидше за все, спочатку це буде дуже невелика частина, але дитині необхідно відчуття успіху. Оцініть з нею результат. Після кожної самостійної й успішно виконаної частини ставте який-небудь значок, наприклад знак оклику або задоволене личко. Через якийсь час ви разом з дитиною переконаєтесь, що правильно зроблена частина збільшується щодня. У разі невдачі спокійно розберіться, що є перешкодою. Навчіть дитину звертатися по допомогу у разі виникнення конкретних питань. Головним на цьому етапі має бути усвідомлення дитиною, що вона може працювати самостійно і впоратися зі своїми труднощами.
 +
Третій етап. Поступово самостійна робота розширюється до того, що дитина сама виконує всі уроки. Ваша підтримка на цьому етапі швидше психологічна. Ви знаходитесь неподалік, займаєтесь своїми справами. Але готові прийти на допомогу, якщо знадобиться. Перевіряєте зроблене. Сенс цього етапу у тому, аби дитина переконалася, що вона вже дуже багато може зробити сама, але ви завжди її підтримаєте.
 +
Четвертий етап. Дитина працює самостійно. Вона вже знає, скільки часу піде на те або інше завдання, і контролює себе за допомогою годинника, звичайного або пісочного. Ви в цей час можете бути відсутні удома або знаходитися в іншій кімнаті. Сенс цього етапу у тому, що дитина прагне подолати всі труднощі сама. Відкладати до вашої появи можна тільки найважче. Ви перевіряєте зроблене. Це необхідно, поки остаточно не виробиться навичка самостійної роботи.Ви вважаєте, що такий підхід займе у вас багато часу і сил? А хіба менше часу і емоцій ми витрачаємо на безплідну боротьбу ( «щоб сів, щоб почав, щоб не відволікався…»)? На надолужування упущеного по ночах перед контрольною? Чого ж тоді вимагати від дитини, якщо ми самі не можемо організувати, спланувати свою допомогу їй?
  
 
== Відповідальні за ІКТ  Центрально-Міського району м. Кривого Рогу ==
 
== Відповідальні за ІКТ  Центрально-Міського району м. Кривого Рогу ==

Поточна версія на 16:49, 17 листопада 2011

Малік Світлана Вітліївна, вчитель географії КЗШ № 64


Криворізька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64

Заклад заснований у 1880 році, з 1995 р. - середня загальноосвтня школа, з 2009 року - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 64. Директор - Грибок Тетяна Валентинівна. У школі навчається - 106 учнів. Навчальний заклад пробує електронні засоби навчання і виховання; використовує інноваційні педагогічні технології в традиційному освітньому середовищі; розвиває національну культуру. Педагогічний колектив закладу (14 вчителів)працює над розвитком інноваційної особистості в умовах взаємодії школи, сім'ї, соціуму при гарантованості її інтелектуального, фізичного та морального здоров'я. учні школи є призерми та переможцями районних, міських олімпіад, районного конкурсу ім. П. Яцика. Наша школа - це заклад, де кожна дитина реалізує власні інтереси. Де діяльністьбудується на принципах доступності, гуманізму, демократизму, взаємозв'язку розумового, морального, фізичного, естетичного виховання, рівності умов для кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку.

Контакти

Адреса: 50097, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Зорге,1

Телефони: (0564) 22-32-00


Сайт школи

[сайт школи]

Новий сайт школи

[сайт школи]

Новини

Свята КЗШ № 64

Перше вересня

IMG 1737.jpg IMG 1740.jpg

Візитка школи

Файл:Візитка.jpg Файл:Візитка1.jpg

Сторінка для батьків

Десять кроків, щоб стати кращими батьками

1. Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з основних передумов позитивної поведінки дитини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності. 2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. Цікавтеся тим, що вона робить і відчуває. 3. Всі взаємостосунки, в тому числі й ті, що будуються на любові й довірі, потребують певних обмежень. Батьки самі мають визначити ці обмеження для дітей. Пам’ятайте, що порушення дітьми будь-яких обмежень є для них природним процесом пізнання, і не варто це розцінювати як прояв неслухняності. Діти почуваються більш безпечно, коли батьки також дотримуються визначених ними обмежень. 4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Часом батьки бувають занадто серйозними. Це заважає їм сповна відчути радість батьківства. Вмійте побачити веселі моменти й дозволяйте собі сміх при кожній нагоді. 5. Намагайтесь побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття. Пригадайте, як Ви почувалися. Коли були дитиною, і яким незрозумілим здавався Вам світ дорослих, коли в Вами чинили несправедливо. 6. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся, що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладати зусиль для цього. Хваліть її за хорошу поведінку. 7. Поважайте свою дитину так, як поважали б дорослого. Дозвольте дитині брати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Прислухайтеся до думки дитини. Якщо Ви змушені сказати дитині щось неприємне, подумайте, яким чином Ви сказали б це дорослому. Вибачайтеся, якщо вчинили неправильно по відношенню до дитини. 8. Плануйте розпорядок дня дитини. Малі діти почуватимуться більш безпечно, якщо дотримуватимуться чіткого розпорядку дня. 9. У кожній сім’ї є свої правила. Будьте послідовними і їх дотриманні, про намагайтеся виявляти певну гнучкість щодо дотримання цих правил маленькими дітьми. Діти можуть бути введені в оману, якщо одного дня правило виконується, а іншого – відміняється. 10. Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.


Якщо дитина не може всидіти за уроками

- Для досягнення педагогічних цілей можна використовувати як тихі настільні ігри, так і рухливі сюжетно-рольові. - Давайте більше доручень і стежте, щоб все було зроблено точно за завданням. - Для дитини корисно виконувати яку-небудь справу разом з дорослими. Робити все швидко, весело, без попереднього розгойдування і томливих пауз (мити посуд, лагодити, читати). - Можна виробити у дитини звичку швидко перемикатися з однієї справи на іншу. Якщо її звуть їсти, то вона повинна негайно припинити гру. Неприпустимо дозволяти дитині ігнорувати батьківські вказівки. - Необхідно привчати дитину відокремлювати вільний час від часу, коли вона зайнята чимось серйозним, не плутати справу з грою, не перетворювати одне на інше. - Добивайтеся, щоб все необхідне дитя робило без додаткового нагадування, ні на що не відволікаючись. - Для успішного навчання необхідно дотримуватися режиму дня, мати твердо встановлений час для приготування уроків. - Виховання звички до систематичної роботи починається зі встановлення чіткого режиму занять. Без цього не можуть бути досягнуті успіхи в навчанні. - Режим дня не повинен змінюватися залежно від кількості уроків, від того що по телевізору показується цікавий фільм або додому прийшли гості. - Дитина повинна сідати за уроки не лише в один і той же час, але і на постійне робоче місце. - Потрібно виділити дитині постійне місце, щоб вона могла тримати там книги і зошити. Коли у дитини сформується установка на певне місце і час роботи, їй буває досить всістися за звичний стіл, як сам собою приходить робочий настрій. - Необхідно виконувати правило: до початку занять із столу повинно бути прибрано все, що не має до них відношення. Добре встановити чіткий і постійний лад розташування предметів на робочому столі.


Як навчити дитину успішно виконувати домашнє завдання

Як допомогти дитині не просто виконувати сьогоднішнє домашнє завдання, але й навчити її обходитися без нашої допомоги? Комусь з дітей вистачить тиждень – другий, комусь – декілька місяців або ще більше. Але у будь-якому випадку в цьому процесі буде декілька етапів. Перший етап – ви якомога більше завдань виконуєте разом із дитиною. Прагнете зрозуміти, яких знань, навичок їй не вистачає, з’ясувати, чи немає у неї неправильних способів виконання, звичок у роботі. Допомагаєте позбутися недоліків і неправильних способів дії. Другий етап. Частину роботи дитина виконує сама. Але ви повинні бути впевнені, що з цією частиною роботи вона впорається. Швидше за все, спочатку це буде дуже невелика частина, але дитині необхідно відчуття успіху. Оцініть з нею результат. Після кожної самостійної й успішно виконаної частини ставте який-небудь значок, наприклад знак оклику або задоволене личко. Через якийсь час ви разом з дитиною переконаєтесь, що правильно зроблена частина збільшується щодня. У разі невдачі спокійно розберіться, що є перешкодою. Навчіть дитину звертатися по допомогу у разі виникнення конкретних питань. Головним на цьому етапі має бути усвідомлення дитиною, що вона може працювати самостійно і впоратися зі своїми труднощами. Третій етап. Поступово самостійна робота розширюється до того, що дитина сама виконує всі уроки. Ваша підтримка на цьому етапі швидше психологічна. Ви знаходитесь неподалік, займаєтесь своїми справами. Але готові прийти на допомогу, якщо знадобиться. Перевіряєте зроблене. Сенс цього етапу у тому, аби дитина переконалася, що вона вже дуже багато може зробити сама, але ви завжди її підтримаєте. Четвертий етап. Дитина працює самостійно. Вона вже знає, скільки часу піде на те або інше завдання, і контролює себе за допомогою годинника, звичайного або пісочного. Ви в цей час можете бути відсутні удома або знаходитися в іншій кімнаті. Сенс цього етапу у тому, що дитина прагне подолати всі труднощі сама. Відкладати до вашої появи можна тільки найважче. Ви перевіряєте зроблене. Це необхідно, поки остаточно не виробиться навичка самостійної роботи.Ви вважаєте, що такий підхід займе у вас багато часу і сил? А хіба менше часу і емоцій ми витрачаємо на безплідну боротьбу ( «щоб сів, щоб почав, щоб не відволікався…»)? На надолужування упущеного по ночах перед контрольною? Чого ж тоді вимагати від дитини, якщо ми самі не можемо організувати, спланувати свою допомогу їй?

Відповідальні за ІКТ Центрально-Міського району м. Кривого Рогу

Бойко Галина Петрівна Методист райво, відповідальна за впровадження ІКТ в Центрально-Міському районі

kcml2011 - Мостепан Наталя Миколаївна Криворізький Центрально-Міський ліцей

Швачич Любов Сергіївна Криворізька Центрально-Міська гімназія

Медвєдєва Людмила Анатоліївна Криворізька загальноосвітня школа № 1

Падалка Анастасія Григорівна Криворізька загальноосвітня школа №2

Дуднік Олена Григорівна Криворізька загальноосвітня школа №8

Решетняк Анна Володимирівна-Криворізька загальноосвітня школа №10

Ткач Любов Сергіївна Криворізька загальноосвітня школа № 12

Відюченко Галина Олександрівна Криворізька загальноосвітня школа № 13

Константінова Наталія Олексіївна Криворізька спеціалізована загальноосвітня школа № 20 з поглибленим вивченням німецької мови

Теличко Клара Іллівна Криворізька загальноосвітня школа № 22

КЗШ№23 - Михайлов Артем Вікторович Криворізька загальноосвітня школа № 23

Шахманцир Оксана Василівна Криворізька загальноосвітня школа № 28

Светлана Алексеевна Криворізька загальноосвітня школа № 29

Светлана Криворізька загальноосвітня школа № 30

Ігор Фісун Криворізька загальноосвітня школа № 39

O.Gandzhieva Криворізька загальноосвітня школа № 60

Манагарова Алевтина Адольфівна Криворізька загальноосвітня школа № 79

Чвірова Ніна Миколаївна Криворізька загальноосвітня школа №85

Світлана104 Криворізька загальноосвітня школа № 104

Окуненко Тамара Олександрівна Криворізька загальноосвітня школа № 123

Лариса Валеріївна Приватний заклад "Спеіалізована середня загальноосвіня школа "Школа Ор-Авнер"

Євгеній Олександрович Міжшкільне навчально-виробниче об'єднання