Відмінності між версіями «Портфоліо Москаленко Альбіни Євгенівни для учнів 7 класу з хімії за темою "Які процеси змінюють природу-2"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Повний План вивчення теми)
(Діяльність учнів та вчителя)
 
(не показано 29 проміжних версій цього учасника)
Рядок 22: Рядок 22:
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==
План вивчення  теми
+
   
Автор
+
Модуль 1. Заповніть всі відомості про себе та навчальний заклад, в якому ви працюєте
+
Ім’я, по-батькові та прізвище Москаленко Альбіна Євгенівна
+
Назва навчального закладу Криворізька загальноосвітня  школа І – ІІІ ступенів №103
+
Місто, село, район, область м.Кривий Ріг, Дзержинський район, Дніпропетровська область
+
Відомості про тренінг
+
Модуль 1. Заповніть всі відомості про тренінг
+
Дати проведення тренінгу 10.12.2012-22.12.2012
+
Тренери Дуднік Валерія Олександрівна
+
Місце проведення тренінгу КЗОШ №103
+
Опис навчальної теми
+
Модуль 1-2: Обдумайте навчальну тему та можливий сценарій вивчення теми. Переглядайте та змінюйте цей розділ впродовж всього тренінгу.
+
Назва
+
Які процеси змінюють природу-2
+
Стислий опис
+
Модуль 2: Напишіть перший варіант стислого опису. 
+
Модуль 9: Запишіть остаточний варіант стислого опису вивчення теми.
+
Цей проект пов»язанний з питанням дослідження фізичних та хімічних явищ .Групи учнів досліджують різні категорії явищ, проводять експерименти, аналізують та створюють порівняльну таблицю явищ. Як додаткове розширення проекту створять буклет що до явищ, які впливають на утворення нових речовин
+
Предмет, навчальна тема
+
Хімія.
+
  
Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції.
+
* [https://docs.google.com/open?id=0B3PRmZGxmcA5anFWb2NqQThoOVk][План вивчення теми]
  
Клас (вікова категорія)
+
* [https://docs.google.com/file/d/0B1m7Pkowou6HRnVuYmQ0QWlqWkk/edit План впровадження теми]
Модуль 1-2: Запишіть клас та вік учнів
+
7 клас, 13-14 років
+
Приблизний час вивчення теми
+
Модуль 2: Запишіть орієнтовний час вивчення теми
+
Модуль 9: Подумайте та запишіть, скільки часу потрібно для вивчення цієї теми за її описом
+
Наприклад: Вісім 45-хвилинних уроків, або 6 тижнів, або 3 місяці тощо
+
Освітні засади
+
Державні освітні стандарти
+
Модуль 3: Скопіюйте  перший варіант вимог Державних освітніх стандартів, яким відповідає ваша навчальна тема. Якщо тема стосується декількох навчальних предметів, випишіть основні вимоги з різних освітніх напрямів.
+
Хімічний компонент забезпечує засвоєння учнями знань про речовини та їх перетворення, хімічні закони і методи дослідження, навички безпечного поводження з речовинами, формує ставлення до екологічних проблем і розуміння хімічної картини світу, вміння оцінювати роль хімії у виробництві та житті людини.
+
  
 +
* [https://docs.google.com/open?id=0B3PRmZGxmcA5Z1NIU3lLaEVLRGc] [План виконання теми]
  
 
+
==Навчальні цілі==
 
+
*Сформувати поняття про фізичні і хімічні явища, їх відмінності, розглянути зовнішні ефекти, які їх супроводжують; • визначити умови
Навчальні програми
+
Модуль 3: Скопіюйте перший варіант вимог навчальних програм, яким відповідає ваша навчальна тема. Якщо тема стосується декількох навчальних предметів, випишіть основні вимоги з різних навчальних предметів.
+
Хімія.
+
У змісті тем наводяться відомості про багатоманітність, властивості, перетворення, роль неорганічних і органічних речовин у природі, житті людини та суспільному господарстві. Згідно з логікою пізнання хімічні знання про речовини розкриваються в такій структурно-функціональній послідовності: склад ®будова ®властивості ®застосування.
+
У 7 класі на рівні складу речовини триває формування основних хімічних понять (атом, молекула, йон, хімічний елемент, прості й складні речовини, хімічна формула, валентність, хімічна реакція)
+
 
+
Інформатика.
+
 
+
-Учні знають: призначення комп’ютерних презентацій; способи створення презентацій; правила роботи з комп’ютерними презентаціями; можливість використання різних типів об’єктів ( графічних, текстових, числових та ін..) для створення презентацій; зв’язані та вбудовані об’єкти програм до демонстрації слайдів.
+
-Учні вміють: завантажити програму для створення презентацій; створювати слайди; створювати інтерактивний інтерфейс презентації; створювати презентацію з різних шкільних дисциплін, демонстувати створену презентацію.
+
 
+
Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів
+
Модуль 3:Запишіть перший варіант навчальних цілей. Доповнюйте, змінюйте навчальні цілі в кожному наступному модулі.
+
 
+
сформувати поняття про фізичні і хімічні явища, їх відмінності, розглянути зовнішні ефекти, які їх супроводжують; • визначити умови
+
 
виникнення та протікання хім. реакцій; • розкрити значення хім. реакцій в житті людини; • розвивати увагу, логічне мислення;  інтерес до хімії, вміння аналізувати робити висновки.
 
виникнення та протікання хім. реакцій; • розкрити значення хім. реакцій в житті людини; • розвивати увагу, логічне мислення;  інтерес до хімії, вміння аналізувати робити висновки.
  
Основні запитання
+
==Опис оцінювання==
Модуль 3. Запишіть перший варіант Ключового, Тематичних та Змістових запитань. Переглядайте та вдосконалюйте їх за необхідності в наступних модулях.
+
Ключове запитання Як з»являються нові речовини
+
+
Тематичні запитання Яке значення має хімічна реакція в житті людини
+
Змістові запитання Що таке хімічна реакція? Які признаки хімічної реакції? Умови виникнення та перебігу хімічної реакції? Чим відрізняються фізичні та хімічні реакції?
+
План оцінювання
+
o Модуль 3: Запишіть перший варіант Плану оцінювання та запишіть остаточний варіант методів та інструментів оцінювання навчальних потреб учнів в розділі На початку навчального проекту.
+
o Модуль 7: Запишіть перший варіант Стислого опису оцінювання та створіть  Форму оцінювання для прикладу учнівської роботи.
+
o Модуль 8: Створіть інструмент для оцінювання самоспрямування учнів у навчанні та створіть остаточний варіант Плану та Стислого опису оцінювання.
+
Графік оцінювання
+
На початку проекту Впродовж роботи над проектом Наприкінці роботи над проектом
+
Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити попередні знання, уміння, навички та ставлення учнів, їх,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми
+
Впишіть інструменти оцінювання, які допомагають визначити попередні знання та навички учнів, їх уміння,  ставлення та можливі неправильні уявлення щодо теми
+
Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, само керування у навчанні та співпраці Впишіть інструменти оцінювання, , які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, само керування у навчанні та співпраці Впишіть методи оцінювання, які допомагають визначити рівень розуміння вивченого, навички  учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання Впишіть інструменти оцінювання, які допомагають визначити рівень розуміння вивченого, навички  учнів, які вони отримали в результаті роботи над проектом; а також заохотити учнів до подальшого пізнання своїх особливостей мислення, визначити подальші навчальні потреби учнів та спонукати їх до подальшого навчання
+
Стислий опис оцінювання
+
  
Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовують тестування впродовж вивчення всієї теми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Вхідного оцінювання. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів, і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання.
+
*Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовують тестування впродовж вивчення всієї теми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Вхідного оцінювання. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів, і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання.
  
  
 +
*[https://docs.google.com/file/d/0B7OuCqNpFg6RS0lsbXRvZGxwS0E/edit  Форма оцінювання]
  
 +
*[https://docs.google.com/file/d/0B7OuCqNpFg6RX2NrOEZmbXVFR0k/edit Самооцінювання]
  
 +
*[https://docs.google.com/file/d/0B7OuCqNpFg6RcXFrVGhTZ2pNT1E/edit Таблиця оцінювання]
  
Методичні засади
+
==Діяльність учнів та вчителя==
Попередні знання та навички
+
*На початку роботи над проектом вчитель пояснює дітям, що таке метод проектів, демонструє свою презентацію. Для з»ясування знань учнів проводитья вхідне оцінювання. Вчитель пояснює перевагу роботи в группах: виховання вміння співпрацювання, толерантність, вміння йти на компроміс, самостійно оцінювати роботу товариша та себе.
Знання з хімії: агрегатні стани речовини, назви хімічних елементів
+
Діяльність учнів та вчителя
+
o Модуль 3: Записати, як використовується при вивченні теми презентація.
+
o Модуль 4 і 5:Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми.
+
o Модуль 6: Після створення прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його створюватимуть
+
o Модуль 7: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівського проекту.
+
o Модуль 8 Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми.
+
o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги.
+
На початку роботи над проектом вчитель пояснює дітям, що таке метод проектів, демонструє свою презентацію. Для з»ясування знань учнів проводитья вхідне оцінювання. Вчитель пояснює перевагу роботи в группах: виховання вміння співпрацювання, толерантність, вміння йти на компроміс, самостійно оцінювати роботу товариша та себе.  
+
Диференціація навчання
+
Учні, що мають проблеми у навчанні Створюють презентації про хімічні та фізичні явища
+
Обдаровані учні
+
Демонструють цікаві досліди з хімічних або фізичних явищ
+
Матеріали та ресурси
+
Технічне забезпечення (відмітьте необхідне)         
+
0 Фотоапарат
+
0 Комп’ютер (и)
+
0 Цифровий фотоапарат
+
0 DVD - програвач
+
0 Доступ до Інтернету
+
0  Лазерний диск
+
0 Принтер
+
0 Мультимедійний проектор
+
0 Сканер
+
0 Телевізор
+
0 Відеомагнітофон
+
0 Відеокамера
+
0 Обладнання для відео конференцій
+
0 Інше     
+
  
Програмне забезпечення  (відмітьте необхідне)           
+
* [http://ugbko.blogspot.com/2012/12/13122012.html]Робота учнів
0 Програма для роботи з базами даних/ електронними таблицями
+
0 Програма для створення публікацій
+
0 Програма для електронної пошти 0 Енциклопедія на  компакт-диску
+
0 Програма для роботи із зображеннями
+
0 Програма для створення комп’ютерних презентацій 0 Програма для роботи з Інтернетом
+
0 Програма для  розробки веб-сторінок
+
0 Програма для роботи з текстами
+
0 Інше     
+
  
Друковані матеріали Підручники, посібники, художня література, довідники, енциклопедії, інструкції тощо.  
+
* [https://docs.google.com/file/d/0B3PRmZGxmcA5N0t1SElkMFFKdjQ/edit]Презентація учительська
Обладнання та канцтовари Основні матеріали, предмети, які необхідно замовити або зібрати чи придбати  для виконання вашого проекту. Не включайте в цей перелік речі, які є типовими для всіх класних кімнат.
+
Інтернет ресурси Адреси веб-ресурсів, які знадобляться для виконання навчальних проектів та вивчення теми
+
Інші ресурси Запрошені експерти, наставники, учні  інших класів, члени громади, батьки; поїздки та екскурсії тощо.
+
  
=Навчальні цілі=
+
* [https://docs.google.com/presentation/d/1wtpsXHLaJpTk5GYnk3YFKY7vMyrIf8XKRfNwOOvEL80/edit#slide=id.p14] Презентація учнівська
  
*Сформувати поняття про фізичні і хімічні явища, їх відмінності, розглянути зовнішні ефекти, які їх супроводжують; • визначити умови
+
==Відомості про автора==
виникнення та протікання хім. реакцій; • розкрити значення хім. реакцій в житті людини; • розвивати увагу, логічне мислення;  інтерес до хімії, вміння аналізувати робити висновки.
+
  
=Опис оцінювання=
+
==Ім"я, прізвище==
 
+
*Москаленко Альбіна Євгенівна*
=Діяльність учнів та вчителя=
+
 
+
=Відомості про автора=
+
 
+
==Ім'я, прізвище==
+
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 +
* Біологія та хімія, хімія*
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==
 
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103
 
  
==Місто\село, район, область==
+
*Криворізька загальноосвітня школа І=Ш ступенів №103*
  
м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
+
==Місто/село, район, область==
 +
 
 +
*м.Кривий Ріг, Дзержинський район, Дніпропетровська область*
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==
  
=Відомості про тренінг=
+
*al.hemi2011@gmail.com
 +
 
 +
==Відомості про тренінг==
  
* '''Очний курс Intel "Навчання для майбутнього"(10 версія) для  учителів 7 класів ЗНЗ, що беруть участь у Національному проекті "Відкритий світ"
 
'''
 
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
  
Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Кривий Ріг, 10-22 грудня 2012
 
  
==Місце проведення тренінгу==
+
*10-22грудня 2012*
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103
+
  
==Тренери==
+
==Місце прведення тренінгу==
 
+
* [[Користувач:silzzd6|Дуднік Валерія Олександрівна]]
+
  
 +
*Криворізька загальноосвітня школа І-Ш ступенів №103*
  
 +
==Тренери==
  
[[Категорія: Шаблони]]
+
* Дуднік Валерія Олександрівна*
[[Категорія: 10 версія]]
+
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
+
[[Категорія:Банк проектів]]
+

Поточна версія на 09:52, 20 грудня 2012

Портфоліо Москаленко Альбіни Євгенівни для учнів 7 класу з хімії за темою "Які процеси змінюють природу-2"

Назва проекту

"Які процеси змінюють природу-2"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія

Навчальні цілі

  • Сформувати поняття про фізичні і хімічні явища, їх відмінності, розглянути зовнішні ефекти, які їх супроводжують; • визначити умови

виникнення та протікання хім. реакцій; • розкрити значення хім. реакцій в житті людини; • розвивати увагу, логічне мислення; інтерес до хімії, вміння аналізувати робити висновки.

Вік учнів, клас

для учнів 7 класу, 12-13 років

Стислий опис проекту

  • Цей проект пов»язанний з питанням дослідження фізичних та хімічних явищ .Групи учнів досліджують різні категорії явищ, проводять експерименти, аналізують та створюють порівняльну таблицю явищ. Як додаткове розширення проекту створять буклет що до явищ, які впливають на утворення нових речовин

Повний План вивчення теми

  • [1][План вивчення теми]
  • [2] [План виконання теми]

Навчальні цілі

  • Сформувати поняття про фізичні і хімічні явища, їх відмінності, розглянути зовнішні ефекти, які їх супроводжують; • визначити умови

виникнення та протікання хім. реакцій; • розкрити значення хім. реакцій в житті людини; • розвивати увагу, логічне мислення; інтерес до хімії, вміння аналізувати робити висновки.

Опис оцінювання

  • Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовують тестування впродовж вивчення всієї теми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Вхідного оцінювання. В процесі роботи над блогом учні керуються при цьому методичними вимогами щодо відображення власної роботи над проектом. Періодичний перегляд та читання їх записів на відповідні коментарі та відгуки дозволяє оцінити розуміння учнів, і за потребою скерувати їх навчальння у правильному напрямку. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому зайняти-захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керуються своєю Формою оцінювання.


Діяльність учнів та вчителя

  • На початку роботи над проектом вчитель пояснює дітям, що таке метод проектів, демонструє свою презентацію. Для з»ясування знань учнів проводитья вхідне оцінювання. Вчитель пояснює перевагу роботи в группах: виховання вміння співпрацювання, толерантність, вміння йти на компроміс, самостійно оцінювати роботу товариша та себе.
  • [3]Робота учнів
  • [4]Презентація учительська
  • [5] Презентація учнівська

Відомості про автора

Ім"я, прізвище

  • Москаленко Альбіна Євгенівна*

Фах, навчальний предмет

  • Біологія та хімія, хімія*

Навчальний заклад

  • Криворізька загальноосвітня школа І=Ш ступенів №103*

Місто/село, район, область

  • м.Кривий Ріг, Дзержинський район, Дніпропетровська область*

Контактні дані

  • al.hemi2011@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

  • 10-22грудня 2012*

Місце прведення тренінгу

  • Криворізька загальноосвітня школа І-Ш ступенів №103*

Тренери

  • Дуднік Валерія Олександрівна*