Відмінності між версіями «Користувач:Leto kursy»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Замінено вміст на « == Про мене == ''Прізвище ім`я по-батькові: Чугаєв Віталій Владиславович'' ''Місце праці:...»)
 
Рядок 18: Рядок 18:
 
''Мої проекти''
 
''Мої проекти''
  
 
+
[[Портфоліо Чугаєва Віталія з теми "Зустріч із силою"]]
 
+
 
+
 
+
=Ціна виміру життя=
+
 
+
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
+
 
+
Основний предмет: українська література
+
 
+
Додаткові предмети: інформатика, історія
+
 
+
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
+
 
+
Михайло Коцюбинський. "Дорогою ціною"
+
 
+
=Вік учнів, клас=
+
8 клас, 13-14 років
+
 
+
=Стислий опис=
+
 
+
+
Учні 8 класу розроблять проект «Ціна виміру життя» за повістю М.Коцюбинського «Дорогою ціною», в якому з`ясують причини трагізму тогочасної долі волелюбного українського народу, проаналізують образи часу і вічності в повісті, схарактеризують  образи Соломії та Остапа, дослідять, як випробування гартують характер людини.
+
 
+
= Повний План вивчення теми =
+
 
+
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
+
Учні повинні навчитися висловлювати власну думку  про проблему волі людини і можливості її досягнення в сучасних умовах, розвивати навички роботи з текстом епічного твору, вміти робити власні висновки; логічно та творчо мислити, розвивати репродуктивну та творчу уяву, увагу, пам'ять, спостережливість; формувати світогляд однолітків; виховувати почуття людської гідності та інші кращі якості людини.
+
На першому етапі проекту :
+
          Учитель розробляє план проекту, лист планування роботи в групі. Здійснює підбір матеріалу з використанням Інтернету. Робота над проектом починається з презентації вчителя. На початку проектної діяльності необхідно провести анкетування  учнів . Учитель спостерігає і направляє учнів на постановку цілей проекту. Учні обговорюють тему проекту, цілі, завдання. Визначаються теми для досліджень, учні класу об’єднуються  в три групи, кожна з яких буде досліджувати свою тему: 1 група («Дослідники» ) - працює над темою «В чому полягає сенс життя»; 2 група («Історики») - працює над  дослідженням зв’язку подій повісті з історичними подіями того часу 30-ті роки ХІХ століття; 3 група («Психологи») – аналізують образи Остапа та Соломії. Учні отримують план реалізації проекту. Учні  проводять відбір ідей, уточнення інформації (мозкова атака). В ході мозкової атаки заповнюються картки З-Х-Д, розподіляються ролі. Після закінчення вивчення теми:
+
Удосконалювати навички аналізу пригодницького романтичного сюжету, композиційних особливостей твору. Пояснювати відмінність між сюжетом і композицією. Розповідати про почуття героїв, спираючись на текст.
+
На другому етапі проекту :
+
          Учитель  організовує команди однокласників для роботи та взаємоперевірки; згідно плану  контролює  послідовність виконання проекту; заповнює свій журнал оцінювання учнівських робіт;
+
забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки.
+
            Учні  збирають і  обговорюють інформацію  відповідно до плану і ролі в групі. Консультуються з учителем, оговорюють проміжні результати, оформляють проект, готуються до захисту, знайомляться з історичними відомостями. За результатами своєї роботи учні створюють матеріали, в яких відображається результат їх діяльності (презентація, буклет, болг). Роблять висновки за темою. Проводиться спільне обговорення, а потім оформлення результатів роботи групи. Учні  заповнюють журнал самооцінювання учнівських робіт, оцінюють  роботу в команді (бланк самооцінки); консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати згідно критеріїв оцінювання поточної роботи та критеріїв оцінювання мультимедійної презентації.
+
Під час захисту проекту
+
Учитель  та експерти, запрошені на захист роботи (психолог школи, учитель інформатики, історії), беруть участь в обговоренні звіту-презентації 1 групи, усного звіту 2 групи з подальшим презентуванням у вигляді буклету, звіту 3 групи –  робота психологів викладана в блозі. Учитель задає цілеспрямовані додаткові питання, узагальнює отримані результати, підводить підсумки роботи кожної з груп, визначає перспективи, нагороджує учнів грамотами за дослідницьку виконану роботу. 
+
Учні  оцінюють роботи однолітків;беруть участь в колективному аналізі та оцінці результатів;  проводять захист проекту; презентують  результати;  обговорюються висновки.
+
 
+
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
+
 
+
=Відомості про автора=
+
==Ім'я, прізвище==
+
+
Людмила Черкашина
+
 
+
==Фах, навчальний предмет==
+
 
+
 
+
Вчитель математики та інформатики
+
 
+
== Навчальний заклад==
+
 
+
Гришинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноармійської ради Донецької області
+
 
+
==Місто\село, район, область==
+
 
+
==Контактні дані==
+
 
+
=Відомості про тренінг=
+
==Дати проведення тренінгу==
+
 
+
==Місце провведення тренінгу==
+
 
+
==Тренери==
+
[[Категорія:10 версія]]
+
[[Категорія:Банк проектів]]
+

Поточна версія на 11:25, 2 червня 2012

Про мене

Прізвище ім`я по-батькові:

Чугаєв Віталій Владиславович

Місце праці:

Слов'янський район, Хрестищенська ЗОШ І-ІІІ ст.

Посада:

вчитель інформатики

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо Чугаєва Віталія з теми "Зустріч із силою"