Відмінності між версіями «Портфоліо Романчук Ольги з теми "Магічний квадрат"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми)
(План вивчення теми)
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
==План вивчення теми==
 
==План вивчення теми==
https://drive.google.com/drive/folders/0B6GJ6vhd9O72fjhMNzRjLXd6SlVlVjdpUjN4Y0ZKRjViQlJScFFPU1dKMHdpU2hhbnlrMEU/0B6GJ6vhd9O72fnprazZDTjZIWWdqbkVfMElwRXRhZWMxUWs5UW1SQ003bVI1Nm1xd01ieXc
+
[https://docs.google.com/document/d/1KDbEl7AJuGwpnTn5n6g9FLWrnR6eKkCKeGmWoliobKk/edit?usp=drive_web План вивчення теми]
  
 
==Оцінювання==
 
==Оцінювання==

Версія за 08:45, 23 квітня 2015

Назва навчальної теми

Магічний квадрат.

Вік учнів, клас

10 клас

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Магічні квадрати» розроблено відповідно до навчальної програми вивчення математики 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Реалізація розв’язування магічних квадратів. Завданням проекту є розширення кругозору учнів, оскільки магічні квадрати завжди привертали увагу не стільки своїми математичними, скільки прихованими в них на думку багатьох містичними властивостями. У сучасному світі від містики вже давно відмовилися, але так і не відмовилися від теорії магічних квадратів, яка тепер знайшла своє нове застосування в науці та навчанні. На сьогоднішній день важливо розглянути теорію в інших можливих аспектах з метою пошуку ще активізованих способів її застосування. Реалізація розв’язків магічних квадратів за допомогою Microsoft Excel. Основна ідея проекту: • познайомитися з історією появи і назви магічних квадратів; • вивчити відомі способи заповнення магічних квадратів; • розробити в Microsoft Excel шаблони для заповнення магічних квадратів, дослідити кількість рішень для магічних квадратів 3 і 5 порядку. Результати діяльності будуть оцінені, як самостійно робота , та будуть виставленні відповідні оцінки, за дослідження і оформлення результатів проекту.

План вивчення теми

План вивчення теми

Оцінювання

Оцінювання проводиться впродовж всього проекту. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми проводиться організоване обговорення ключового питання, вчитель пропонує розроблену ним https://docs.google.com/presentation/d/1f061e8TapS3Cp8Zh5KslVtA6tdG39kfGSGLVCTfND74/edit#slide=id.p3;, а також схему для визначення рівня знань учнів та Таблиця З-Х-Д.. Потім проводиться обговорення основних питань проекту для передбачення можливих питань учнів при проведенні консультацій та належної підготовки, щоб якісно дати на них відповідь. На кожному з етапів роботи над проектом учні шукають та опрацьовують інформацію з різних джерел мережі Інтернет. Передбачається розвиток навичок мислення вищих рівнів за таксономією Блума та навичок 21 століття. Впродовж роботи над проектом Використовують для оцінювання учнів наступні методи: консультації; продовження роботи з таблицею З-Х-Я-Д; онлайн-спілкування; спільний доступ до документів і файлів; використання форм; пошук Інтернет-ресурсів; самостійна робота учнів з листами оцінювання проекту та кінцевого продукту проекту (само- і взаємооцінювання).

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Романчук Ольга Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Математика, інформатика.

Навчальний заклад

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Тренер

Кобися Алла Петрівна