Відмінності між версіями «Портфоліо вчителя української літератури»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Критерії оцінювання презентацій складаються з вимог до їх створення. Назва критерію, оцінювані параметри, тема презентації, відповідність теми програмі навчального предмета, розділу дидактичні та методичні цілі і завдання презентації. Відповідність цілей поставленої теми, відповідність цілям і завданням, зміст умовиводів, чи викликають інтерес в аудиторії, кількість,зміст, достовірна інформація про історичні довідки та поточні події, всі висновки підтвердженні достовірними джерелами, мова викладу матеріалу зрозуміла аудиторії, актуальність, точність і корисність вмісту, підбір інформації та створення проекту-презентації, графічні ілюстрації для презентації, статистика, діаграми і графіки, експертні оцінки, ресурси інтернет, приклади, цитати і т.д. Подача матеріалу проекту – презентації, хронологія, пріоритет, тематична послідовність, структура за принципом «проблема-рішення» логіка і переходи під час проекту – презентації, від вступу до основної частини, від однієї основної ідеї  до іншої, від одного слайда до іншого,гіперпосилання, висновок, яскравий вислів – перехід до укладання, повторення основних цілей і завдань виступу, висновки, підведення підсумків, дизайн, шрифт, колір, елементи анімації, технічна частина, граматика.
 +
  Параметри оцінювання презентації виставляється оцінка(бал) за представлений проект(від 1до3). Зв`язок презентації  з програмою і навчальним планом,зміст презентації. Висновок, подача матеріалу проекту – презентації, графічна інформація. Наявність імпортованих об`єктів з існуючих цифрових освітніх ресурсів і додатків Microsoft Offiсe графічний дизайн.
 +
  Підсумкова кількість балів: на кожну представлену презентацію заповнюється таблиця, де по кожному з критеріїв присвоюються бали від 1 до 3, що відповідає певним рівням розвитку ІКТ- компетентності: 1 бал – низький рівень, 2бали – середній, 3 – високий. Кількість набраних балів: від 27 до 18 балів – високий рівень, від 17 до 9 балів – середній, від 7 балів – низький.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 18:46, 2 квітня 2014

Буклет

200 px 200 px

Назва навчальної теми

Мотив жіночої долі у творах Т.Г. Шевченка.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В проекті досліджуються твори Т.Шевченка, який захоплювався красою жінки, вболівав за її долю, мріяв бачити її щасливою. Поет згадував свою матір, яку дуже рано «нужда та праця» поклали в могилу, свою няньку-сестру Катерину, яка практично довіку залишилася кріпчкою. З любов`ю згадує про Оксану, що підтримувала його у тяжкі хвилини(«Мені тринадцятий минало…»). Тому так багато у Кобзаря творів про жінок. А зображує він їх і в романтичному, і в реалістичному, і в символічно-узагальненому стилях. Ця тема вивчається на уроках української літератури в 9класі, в програмовій темі «Вивчення життєпису та творчості Т.Г.Шевченка.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Критерії оцінювання презентацій складаються з вимог до їх створення. Назва критерію, оцінювані параметри, тема презентації, відповідність теми програмі навчального предмета, розділу дидактичні та методичні цілі і завдання презентації. Відповідність цілей поставленої теми, відповідність цілям і завданням, зміст умовиводів, чи викликають інтерес в аудиторії, кількість,зміст, достовірна інформація про історичні довідки та поточні події, всі висновки підтвердженні достовірними джерелами, мова викладу матеріалу зрозуміла аудиторії, актуальність, точність і корисність вмісту, підбір інформації та створення проекту-презентації, графічні ілюстрації для презентації, статистика, діаграми і графіки, експертні оцінки, ресурси інтернет, приклади, цитати і т.д. Подача матеріалу проекту – презентації, хронологія, пріоритет, тематична послідовність, структура за принципом «проблема-рішення» логіка і переходи під час проекту – презентації, від вступу до основної частини, від однієї основної ідеї до іншої, від одного слайда до іншого,гіперпосилання, висновок, яскравий вислів – перехід до укладання, повторення основних цілей і завдань виступу, висновки, підведення підсумків, дизайн, шрифт, колір, елементи анімації, технічна частина, граматика.

 Параметри оцінювання презентації виставляється оцінка(бал) за представлений проект(від 1до3). Зв`язок презентації  з програмою і навчальним планом,зміст презентації. Висновок, подача матеріалу проекту – презентації, графічна інформація. Наявність імпортованих об`єктів з існуючих цифрових освітніх ресурсів і додатків Microsoft Offiсe графічний дизайн.
  Підсумкова кількість балів: на кожну представлену презентацію заповнюється таблиця, де по кожному з критеріїв присвоюються бали від 1 до 3, що відповідає певним рівням розвитку ІКТ- компетентності: 1 бал – низький рівень, 2бали – середній, 3 – високий. Кількість набраних балів: від 27 до 18 балів – високий рівень, від 17 до 9 балів – середній, від 7 балів – низький.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Чала Галина Іванівна

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Булахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Булахівка, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17 березня - 29 березня 2014року

Місце проведення тренінгу

Булахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, каб. інформатики та каб. біології

Тренери

Рєзнік Людмила Вікторівна