Відмінності між версіями «Портфоліо Мателеги Світлани "Пісня-це життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Стислий опис проекту)
Рядок 11: Рядок 11:
 
=Стислий опис проекту =
 
=Стислий опис проекту =
  
На початку проекту проведено анкетування й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів методом роботи з таблицями ЗХД та заповненням діаграми. У ході виконання проекту учні заповнюють свій  блог використовуючи Контрольний список блогу та Форму оцінювання блогу, що допомагає  їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд  та читання електронних листів та коментарів дозволяє викладачу оцінити розуміння учнів і при необхідності  скорегувати їх проектну діяльність в правильному напрямку. Щоб допомоги учням, їм буде надано форму оцінювання самоспрямування у навчанні, а саме шаблон журналу дослідження,  це дасть можливість організовати оцінювання таким чином, що учні не відчувають тиску, але знають що повинні здійснювати самоконтроль, не порушувати строки відправки звітів, що розвиває навички самостійності і відповідальності.
+
Навчальний проект розроблений для учнів І-го курсу ПТНЗ з предмету Художня культура за темою «Народна творчість: епос, календарно – обрядові та родинно обрядові пісні».  
На заключному етапі учні аналізують результати своїх досліджень і створюють презентацію, а викладач скеровує роботу учнів за допомогою інструкції по створенню презентації.
+
Спрямувати учнів на пошук матеріалів пісенної творчості українців XV - ХVІ ст., ознайомитись з календарно - та родинно-обрядовими піснями, дослідити історію календарних і родинних народних свят і обрядів . Результати учні описуватимуть у своєму блозі - щоденнику досліджень. На завершення проекту. проаналізувавши результати досліджень, учні створять власну презентацію та мультимедійний альбом «Співуча моя Україна»
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 17:53, 17 січня 2014


Назва навчальної теми

«Народна творчість: епос, календарно – обрядові та родинно обрядові пісні».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект розроблений для учнів І-го курсу ПТНЗ з предмету Художня культура за темою «Народна творчість: епос, календарно – обрядові та родинно обрядові пісні». Спрямувати учнів на пошук матеріалів пісенної творчості українців XV - ХVІ ст., ознайомитись з календарно - та родинно-обрядовими піснями, дослідити історію календарних і родинних народних свят і обрядів . Результати учні описуватимуть у своєму блозі - щоденнику досліджень. На завершення проекту. проаналізувавши результати досліджень, учні створять власну презентацію та мультимедійний альбом «Співуча моя Україна»

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання

На початку проекту проведено анкетування й оцінювання рівня попередніх знань та сформованості навичок учнів методом роботи з таблицями ЗХД та заповненням діаграми. У ході виконання проекту учні заповнюють свій блог використовуючи Контрольний список блогу та Форму оцінювання блогу, що допомагає їм ставити свої навчальні цілі і аналізувати власне навчання. Періодичний перегляд та читання електронних листів та коментарів дозволяє викладачу оцінити розуміння учнів і при необхідності скорегувати їх проектну діяльність в правильному напрямку. Щоб допомоги учням, їм буде надано форму оцінювання самоспрямування у навчанні, а саме шаблон журналу дослідження, це дасть можливість організовати оцінювання таким чином, що учні не відчувають тиску, але знають що повинні здійснювати самоконтроль, не порушувати строки відправки звітів, що розвиває навички самостійності і відповідальності. На заключному етапі учні аналізують результати своїх досліджень і створюють презентацію, а викладач скеровує роботу учнів за допомогою інструкції по створенню презентації.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери