Відмінності між версіями «Портфоліо Ерліх Світлани Яківни за пректом "Тарас Бульба"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
https://docs.google.com/file/d/0BwjLft1yaDGDRV9yc2swdlVKT1E/edit[]
 
https://docs.google.com/file/d/0BwjLft1yaDGDRV9yc2swdlVKT1E/edit[]
 +
Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Т-Таблиці. В процесі роботи учні створюють Презентації. На різних етапах проведення та реалізаціїї проекту, планування та впровадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому етапі – захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керується своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій презентацію.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 19:46, 21 грудня 2013

Назва навчальної теми

М.В.Гоголь. Повість "Тарас Бульба"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Світова література Історія України,ОТМ, музика

Вік учнів, клас

7 клас, 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

[[Проект реалізовується у 7 класі за темою «Історична повість М. В.Гоголя» Учні здійснюють дослідженя використовуючи підручник «Світова література. 7 клас» Н. Півнюк та інших., науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований на 8 уроків. На першому уроці вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою Т-таблиці, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з Основними, Тематичними і Змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів (журналіста, історика, психолога). Кожна група має своє Тематичне запитання для реалізації і одне додаткове завдання для всіх. Захист презентацій або блогів відбувається на 7-8 уроках.]]

План вивчення теми (вставити файл)

назва посилання https://docs.google.com/file/d/0BwjLft1yaDGDRnNBQ25qWGUxbUk/edit

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

https://docs.google.com/file/d/0BwjLft1yaDGDRV9yc2swdlVKT1E/edit[] Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Т-Таблиці. В процесі роботи учні створюють Презентації. На різних етапах проведення та реалізаціїї проекту, планування та впровадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому етапі – захисті учні оцінюють як самі себе (самооцінювання з використанням Форми самооцінювання), так і вчитель, котрий керується своєю Формою оцінювання. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій презентацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери