Відмінності між версіями «Портфоліо Карлової»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 20: Рядок 20:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань (за методикою Асоційованого куща)  для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Спрямовувати учнів  на відслідковування змін та здійснювання самостійної оцінки свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу їх роботи над проектом. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації сприяють  моніторинговому прогресу та підготовці відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку  для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок у журнал учитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації  проектів.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:41, 6 грудня 2013


Назва навчальної теми

Психологія людини девіантної поведінки: історія та сьогодення

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний навчальний предмет – українська література,інші навчальні предмети - правознавство, психологія, людина і світ

Вік учнів, клас

10 клас, 15-16 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Даний навчальний проект розрахований на учнів 10 класу. За Програмою з української літератури заплановано вивчення твору Б. Грінченка «Каторжна». Сценарій проекту передбачає учнівські ролі: правознавці, соціологи, психологи, літератори. Кінцевим продуктом діяльності учнів повинно бути: створення презентацій, публікації, соціологічних діаграм, відео портрет головної героїні твору, написання ремейку до твору.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань (за методикою Асоційованого куща) для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Спрямовувати учнів на відслідковування змін та здійснювання самостійної оцінки свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу їх роботи над проектом. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації сприяють моніторинговому прогресу та підготовці відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок у журнал учитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери