Відмінності між версіями «Портфоліо Середзінської Валентини Олександрівни для учнів 7 класу з біології за темою "Квітка - джерело надхнення, окраса довкілля"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Основний та другорядні навчальні предмети)
Рядок 6: Рядок 6:
  
 
=Основний та другорядні навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні навчальні предмети=
Українська мова, природознавство, географіяю
+
Українська мова, природознавство, географія
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 15:33, 4 грудня 2013


Назва навчальної теми

"Квітка - джерело надхнення, окраса довкілля"

Основний та другорядні навчальні предмети

Українська мова, природознавство, географія

Вік учнів, клас

12- 13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

У проекті визначатимемо роль квітів у житті людини. Встановлюємо схожість та відмінність у будов квіток різноманітних рослин.Вивчатимемо будову квіток.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання

Мозкова атака є одним з найцікавіших прийомів, який стимулює учнів к дослідженню проблеми. Перевага цього прийому у тому, що він заставляє учнів аналізувати знання, що вони вже мають, формулювати питання з даної проблемі, викликає інтерес до теми та визначає цілі дослідження та шляхи вирішення проблеми. Цей прийом використовується на початковому етапи підготовки до проекту, обговорення теми, розподілу груп, що спрямована на формуюче оцінювання в рамках проекту. Самооцінювання 2 дає учням можливість оцінити власний прогрес, свої думки і своє навчання, методи їх поліпшення. Спостереження за роботою груп дозволяє оцінити навички спільної діяльності (співпраці). Протягом всієї діяльності вчителю необхідно використовувати критерії оцінювання, за якими згодом можна провести підсумкове оцінювання. Критерії оцінювання учнівських робіт можна використовувати під час проведення конференції, залучаючи до участі експертів (старшокласників, вчителів з предметів). Учнівські конференції, на яких учні беруть на себе відповідальність за організацію і обговорюють своє навчання, розглядаючи завдання, роботи, бланки самооцінки. Зазвичай учнівські конференції проходять за участю батьків, учнів та вчителів інших класів.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Попередньо до виконання проекту Перший етап. На початку впровадження проекту вчителем здійснюється опитування учнів за темою майбутнього проекту, моделюється проблемна ситуація, перевіряється рівень готовності учнів до певних завдань. Розробляється план роботи над проектом. Учні розподіляються на групи з урахуванням їх здібностей. Отримавши проблемні питання діти, використовуючи стратегію плану проекту, висувають перші ідеї щодо реалізації проекту. Учні складають план проектної діяльності своєї групи, визначають ролі та обв’язки кожного в групі. Визначають форму кінцевого продукту та отримують контрольні списки до цих продуктів. (Доцільним є створення комплексу продуктів, наприклад: буклет та презентацію). Учні отримують пам’ятку «Правила роботи за ком’ютером». Батьки отримують буклет «Пам’ятка для батьків під час роботи над проектом», та підписують дозвіл щодо участі своїх дітей у проекті.

Другий етап. Відповідно до плану проектної діяльності, кожна з груп здійснює пошук необхідної для проекту інформації не веб-сайтах та описує результати пошуку у створеному блозі користуючись бланком оцінювання блогу. Одними з обов’язкових умов є вказування першоджерела, збереження авторського права. Серед учнів проводиться само оцінювання щодо виконання проекту, за результатами яких вчитель коригує роботу учнів.

Учасникам проектів пропонується розповсюдити створені тематичні буклети серед учнів, вчителів школи. Після чого, проект є  завершеним. Кожна група презентує створені продукти. Вчителем здійснюється оцінювання роботи учнів у даному проекті. Остаточний продукт проекту є презентація .


Учительська презентація ідей проекту

Valiya78 2.jpg

Valiya782 2.jpg

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери