Відмінності між версіями «Портфоліо для учнів 7 класу з предмету основи здоров'я за темою:"Якою є ціна життя?"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 16: Рядок 16:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.   
 +
На початку проекту: щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі використовуються опитування та метод мозкової атаки. Метод «З-Х-Я--Д» (Знаю – Хочу дізнатися –Як дізнатись?- Дізнався) добре спрацює на етапі відслідковування прогресу у навчанні учнів. Також слід вести контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню,, контрольний список: вклад в групову роботу, що дозволить забезпечити об’єктивність оцінювання діяльності учнів при роботі в групах. Для того,щоб діти мали інструменти для самооцінювання, кожному учаснику проекту слід вести «Журнал дослідження» в системі роботи над вивченням теми.Гарним інструментом моніторингу просування учнів по темі для вчителя стане поетапна рефлексія.Заключним етапом роботи є захист проекту та тестування.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 16:31, 13 червня 2013


Назва навчальної теми

Якою є ціна життя?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я. Тема « ВІЛ/СНІД».

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

7 клас. Тема: ВІЛ/СНІД. У чому відмінності? Проект реалізовується по темі навчальної програми. Під час проекту учні дізнаються про ВІЛ/СНІД. Свої дослідження розкривають в мультимедійних презентаціях. Під час роботи діти виконуватимуть як диференційовані, так і групові завдання. Результатом є створення публікації, презентації, wiki – сторінки. Учні залучаються до серйозної пошукової роботи.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку проекту: щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі використовуються опитування та метод мозкової атаки. Метод «З-Х-Я--Д» (Знаю – Хочу дізнатися –Як дізнатись?- Дізнався) добре спрацює на етапі відслідковування прогресу у навчанні учнів. Також слід вести контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню,, контрольний список: вклад в групову роботу, що дозволить забезпечити об’єктивність оцінювання діяльності учнів при роботі в групах. Для того,щоб діти мали інструменти для самооцінювання, кожному учаснику проекту слід вести «Журнал дослідження» в системі роботи над вивченням теми.Гарним інструментом моніторингу просування учнів по темі для вчителя стане поетапна рефлексія.Заключним етапом роботи є захист проекту та тестування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Дерегус Надія Леонідівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель з предмету основи здоров'я

Навчальний заклад

Черкаська ЗОШ I-III ступеня

Місто\село, район, область

смт.Черкаське, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Nadinkamiki на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 03 червня по 18 червня

Місце проведення тренінгу

Черкаська ЗОШ I-III ступеня смт. Черкаське,Новомосковський р-н,Дніпропетровська обл.

Тренери

Ткачук Олена Костянтинівна