Відмінності між версіями «Портфоліо Нечипуренко Віталій Андрійович з теми: "Дослідження явище міцності і жорсткості конструкцій. (7 клас)"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальний заклад)
(Місто\село, район, область)
Рядок 51: Рядок 51:
  
 
==Місто\село, район, область==
 
==Місто\село, район, область==
 +
 +
смт. Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл.
  
 
==Контактні дані==
 
==Контактні дані==

Версія за 15:56, 24 квітня 2013


Назва навчальної теми

Дослідження явище міцності і жорсткості конструкцій.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика. Розділ 2. "БУДОВА РЕЧОВИНИ"

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 учнів

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Дослідження явище міцності і жорсткості конструкцій» з курсу фізики 7 класу з теми «Будова речовини» . Учні повинні характеризувати структурні рівні фізичного світу ( мікро- , макро- , мегасвіт), знати історію їх відкриття та дослідження та взаємодії в фізичних світах. Учням необхідно створити мультимедійну презентацію, буклет, портретну галерею, Вікі-статтю працюючи у групах: « Дослідники» ( досліджують оточуюче середовище, різні прояви взаємодії тіл), «Історики» (досліджують історію вивчення фізичних світів, спостереження фізичних явищ вчених фізиків), «Літератори» (досліджують літературу: прозу, казки, вірші, загадки, загадки про фізичні світи та картини видатних художників складають змістовні питання до ілюстрацій)

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання учнів проводиться упродовж всієї навчальної теми. До початку проекту: Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань про навколишній фізичний світ застосовується Опитувальник з теми «Починаємо вивчати фізику». Окрім цього, учні заповнюють в таблицях «ЗХД» два стовпчика: Знаємо та Хочемо дізнатися. Для того, щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, надавати зворотній зв'язок, оцінювати мислення використовуємо таблицю оцінювання навчальних потреб учнів з теми «Навколишній світ. Взаємодія та сили» В ході реалізації проекту: Для оцінювання учнями власного внеску в групову роботу вчитель використовує Контрольний список: вклад в групову роботу. Для взаємооцінювання учнями однокласників і для використання вчителем для моніторингу прогресу учнів у навчанні використовується Контрольний список процесу дослідження. Після закінчення проекту: Учні презентують створені інтелектуальні продукти. Для оцінювання залучається і самі учні об’єднанні у групи. Остаточна оцінка за тему виставляється із урахуванням Форми оцінювання вікі-сайтів та Форми оцінювання мультимедійної презентації до проекту «Фізичний світ навколо нас». 7 клас. Щоб оцінити вклад учня в групову роботу вчитель використовує Форму взаємооцінювання групової роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Нечипуренко Віталій Андрійович

Фах, навчальний предмет

Фізик, вчитель фізики

Навчальний заклад

КЗО "Новопокровська СЗШ"

Місто\село, район, область

смт. Новопокровка, Солонянський р-н, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери