Відмінності між версіями «Портфоліо Морозової»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Вік учнів, клас)
(Діяльність учнів і вчителя)
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 +
 +
Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми  «Організм і середовище існування»? біологія. А також: географія, тема «Земля – наш спільний дім», основи здоров я «Життя і здоров я людини». 
 +
Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому  про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання.
 +
Далі проводить обговорення наступних питань:
 +
Чи дійсно світ змінюється?
 +
1.Що таке екосистема і чому я маю про неї піклуватися?
 +
2.Чи може діяльність людини створити небезпеку для неї самої?
 +
3.Чи може вплинути техногенна катастрофа у США на природу Австралії?
 +
4.Чому в наших широтах з являються тропічні рослини?
 +
Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації.
 +
Учні об’єднуються в дві групи – дослідники екосистеми річки, екосистеми парку, антропогенного ландшафту за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети.
 +
Основні види діяльності учнів – дослідницька, практична, пропагандистська .
 +
Можливі ролі – керівник дослідницької групи, оформлювач проекту,журналіст, доповідач, режисер. Керівник координує учасників групи, роз приділяє ролі у групі. Оформлювач робить фотознімки, оформлює презентацію, пропонує дизайн листівки. Журналіст проводить опитування, будує порівняльні графіки, пише статті. Доповідачами є всі учасники групи. Режисер пропонує сценарій масового заходу.
 +
У процесі виконання проекту вчитель контролює як використовується при вивченні теми презентація та як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми. Після створення прикладу учнівської роботи вчитель спостерігає за тим як учні створюватимуть власний продукт.Ознайомити учнів з критеріями оцінювання їхнього проекту. Обов язково здійснювати диференціацію та фасилітацію навчання в ході вивчення теми.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 13:18, 11 квітня 2013

[[



Назва проекту

Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, географія, основи здоров я, природа.

Навчальна тема

Біологія, тема «Організм і середовище існування». Географія, тема»Земля – наш спільний дім», основи здоров я «Життя і здоров я людини».

Вік учнів, клас

7 клас, 13-14 років

Навчальні цілі

Навчити дітей самостійно добирати інформацію, пов язувати її з повсякденним життям. Робити аналіз отриманих даних, порівнювати. Обов язковим моментом є вміння робити висновки за результатами діяльності.

Опис оцінювання

Оцінювання проходитиме на всіх етапах діяльності учнів: на підготовчому етапі, у процесі виконання роботи, при підбитті підсумків. Оцінювання проводиться в усній формі.

Діяльність учнів і вчителя

Перед оголошенням про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування за допомогою розроблених тестів з теми «Організм і середовище існування»? біологія. А також: географія, тема «Земля – наш спільний дім», основи здоров я «Життя і здоров я людини». Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Далі презентує тему проекту. Ставить ключові та тематичні питання. Далі проводить обговорення наступних питань: Чи дійсно світ змінюється? 1.Що таке екосистема і чому я маю про неї піклуватися? 2.Чи може діяльність людини створити небезпеку для неї самої? 3.Чи може вплинути техногенна катастрофа у США на природу Австралії? 4.Чому в наших широтах з являються тропічні рослини? Вчитель знайомить учнів з документом для фасилітації. Учні об’єднуються в дві групи – дослідники екосистеми річки, екосистеми парку, антропогенного ландшафту за бажанням. Кожна група отримує завдання і складає план реалізації цього завдання з часовою градацією. Складають щоденники виконання роботи та картки успіху, в яких в процесі виконання роботи будуть прописувати свої успіхи в досягненні поставленої мети. Основні види діяльності учнів – дослідницька, практична, пропагандистська . Можливі ролі – керівник дослідницької групи, оформлювач проекту,журналіст, доповідач, режисер. Керівник координує учасників групи, роз приділяє ролі у групі. Оформлювач робить фотознімки, оформлює презентацію, пропонує дизайн листівки. Журналіст проводить опитування, будує порівняльні графіки, пише статті. Доповідачами є всі учасники групи. Режисер пропонує сценарій масового заходу.

У процесі виконання проекту вчитель контролює як використовується при вивченні теми презентація та як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми. Після створення прикладу учнівської роботи вчитель спостерігає за тим як учні створюватимуть власний продукт.Ознайомити учнів з критеріями оцінювання їхнього проекту. Обов язково здійснювати диференціацію та фасилітацію навчання в ході вивчення теми.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Морозова Любов Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Біолог, вчитель біології та хімії. Навчальний предмет - біологія, географія, основи здоров я.

Навчальний заклад

ЗОШ I -III ступенів №11

Місто\село, район, область

м.Павлоград

Контактні дані

02teacherlm@gmail.com.ua

Про мене

Люблю успіх

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

==ТРЕНІНГИ==]] Навчання