Відмінності між версіями «Портфоліо Крупи Наталії»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальна тема)
(Стислий опис проекту)
Рядок 18: Рядок 18:
 
   
 
   
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
В цьому проекті основну увагу учні приділяють таким питанням: мораль і прислів'ях та приказках, учні з'ясовують народні уявлення про довколишній світ та його оцінку за допомогою прислів'їв та приказок, визначають різницю між присвлівям та приказкою. На практиці пишуть твори за обраними прислів'ями.  
+
В цьому проекті основну увагу учні приділяють таким питанням: мова-скабр, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширюють знання про красу і багатсво української мови, знайомляться з українськоми обрядами і звичаями.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 17:05, 8 квітня 2013



Назва проекту

Мова наша солов'їна

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

українська мова, педагогіка, психологія, фольклор

Навчальна тема

Без мови немає народу

Вік учнів, клас

14-16 років, 9 клас

Стислий опис проекту

В цьому проекті основну увагу учні приділяють таким питанням: мова-скабр, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширюють знання про красу і багатсво української мови, знайомляться з українськоми обрядами і звичаями.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Зацікавити учнів темою Сформувати внутрішню мотивацію щодо вивчення теми. Розподілити між собою завдання. Формувати навички збору даних та обробки. Розвивати комунікативні навички. Розвиток вміння робити висновки. Удосконалювати навички роботи в мережі Інтернет. Учні зможуть: - Описувати явища; - Формулювати ідеї шляхом їх чіткого написання та висловлення; - Шукати інформацію, критично та компетентно її аналізувати, використовувати ії для створення презентації; - Аргументувати свій вибір, співставляти з інформацією інших учнів; Створювати власну презентацію.

Опис оцінювання

Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання,щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів,навички 21століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.Для оцінювання навчальних потреб учнів,їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики для передбачення майбутнього, на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання,вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів.Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів.Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання.

Контрольний список

Критичне оцінювання веб-сторінок

форма оцінюв блогу

Діяльність учнів і вчителя

Запрошую учнів використовувати Інтернет для того, щоб знайти відомості про воду, її значення, про сортування сміття, про види сміття.  

Підготовлений вчителем зразок презентації може допомогти учням , які мають проблеми у навчанні, організувати свою роботу. Впродовж навчального дослідження попросіть учнів дотримуватися списку ресурсів, коли вони досліджуватимуть різні аспекти з теми.Ви маєте спонукати учнів до створення свого власного продукту, створеного за власними унікальними ідеями для того, щоб допомагати вирішувати конкретну проблему .Впродовж виконання учнями їх проектів періодично зустрічайтеся з кожною з груп для того, щоб переглядати їх план дій і бути впевненими, що вони рухаються у вірному напрямку. Спонукайте кожну групу вдосконалювати та редагувати їх плани, щоб вони враховували, наприклад, взаємооцінювання того, як всі члени групи беруть участь у спільній роботі щодо виконання проекту та створення підсумкових презентаційних матеріалів. Після того, як кожна група зустрінеться з вами для консультацій, надайте їм можливість працювати самостійно, а також організуйте зустрічі однієї групи з іншою для того, щоб розказувати про свою роботу. Спонукайте групи надавати одна одній зворотній зв’язок впродовж роботи над учнівськими проектами. Після того, як кожна група презентує результати своєї роботи обраним цільовим аудиторіям (батькам на батьківських зборах, одноліткам, тощо), проведіть спільне заняття для всього класу, або організуйте проведення тематичного вечора.Завершіть вивчення теми обговоренням відповідей на Ключове запитання.

Вхідна форма оцінювання

Презентація вчителя

Презентація для учнів авторське право

Посилання на використані ресурси Інтернету

Buk M P1.jpg Buk M P2.jpg

Буклет Метод проектів

Таблиця ХЗД

Блог учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гибець Світлана

Фах, навчальний предмет

студентка 4 курсу 1 групи факультету української філології інституту мов світу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа I-III ступеныв №22

Місто\село, район, область

м. Одеса

Контактні дані

jemchug@breezein.net

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ