Відмінності між версіями «Портфоліо Кириченко Тетяни з теми "У чому суть Європейського Мовного Портфоліо"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 28: Рядок 28:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
На початку проекту вчитель розповідає  про значення та структуру Європейського Мовного Портфоліо, за допомогою учительської презентації - [[https://docs.google.com/file/d/0B6ZmWWGnsImBd1hZQlZ3M1Y4VDQ/edit?usp=sharing| стартова презентація]]. Здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою таблиці - [[https://docs.google.com/file/d/0B6ZmWWGnsImBVUNSS2xoME1Cbkk/edit?usp=sharing| З-Х-Д - таблиця]].
 +
Учасників  проекту об’єднано у три групи. Дається завдання для кожної групи щодо організації та презентації Європейського Мовного Портфоліо.
 +
Перша група  «Інформ-бюро» готують матеріал для мультимедійної презентації - [[https://docs.google.com/file/d/0B6ZmWWGnsImBZWFtOXZhdjhSUmc/edit?usp=sharing презентація]].
 +
Друга група « Прес- секретаріат» проводять опитування за допомогою анкети-опитувальника - [[https://docs.google.com/forms/d/1uB9CfHRHmkFfml0nsH3ns0z6U-zuw48-RTPpIlQn21Y/edit?usp=sharing опитувальник]]..
 +
Третя група  « Секретарі-референти» роблять добірку матеріалів для створення Wiki статті -[[wiki-стаття "Ефективність впровадження Європейського мовного портфоліо"]].
 +
Думки стосовно роботи в проекті учні викладають у вигляді блогу - [[http://zrcndjhbnbdkfcytgjhnajksj.blogspot.com/ блог]]
 +
Завершуючи навчальний проект учитель пропонує учням відповісти на ключове питання.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:42, 15 лютого 2013


Назва навчальної теми

У чому суть Європейського Мовного Портфоліо

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний проект з англійської мови інтегрований з ІКТ

Вік учнів, клас

10-11 клас, 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Мета впровадження Європейського Мовного Портфоліо, як одного із дієвих інструментів гуманістичного навчання іноземних мов, корелюється із основними завданнями сучасної загальноосвітньої школи, мета якої полягає, як зазначено у Концепції загальної середньої освіти: « здійснювати прорив до якісно нової освіти, що вимагає пріоритетної уваги до навчального змісту і методик, які формують уміння самостійно вчитися, критично мислити, ... здатність до самопізнання і самореалізації особистості у різних видах творчої діяльності; вміння і навички, необхідні для життєвого і професійного вибору». Сучасний громадянин України повинен швидко адаптуватись у мінливих життєвих ситуаціях, критично мислити, використовувати набуті знання та вміння в навколишній дійсності, бути здатним генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, творчо мислити; уміти знаходити, переробляти інформацію, одержану з різних джерел, застосовувати її для індивідуального розвитку та самовдосконалення.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту було проведене інформаційну роботу, учням продемонстровано зразки Європейського Мовного Портфоліо, які створено у різних Європейських країнах, а також його пілотні проекти в Україні. Разом з учнями опрацьовано літературу та Інтернет джерела з даного питання. Заохочувати учнів до класних та групових дискусій про краще використання ЄМП; інтерв’ю тих учнів, які успішно використовують ЄМП; виготовлення постерів із найкращими ідеями і пропозиціями; міжнародних контактів та міжкультурних проектів та відображення цього досвіду в ЄМП. Був створений асоціативний кущ [Асоціативний кущ], за допомогою нього ми визначили на якому етапі вивчення проекту знаходяться учні. Створення виставок з матеріалів учнівських ЄМП; підготовки проектів з представлення результатів свого навчання; перетворення ЄМП на об’єкт власної проектної роботи і її презентації перед громадськістю (учнями інших класів, вчителями, батьками тощо); ‘life long learning’ «навчання протягом життя». [Поточне оцінювання],[Підсумкове оцінювання]

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту вчитель розповідає про значення та структуру Європейського Мовного Портфоліо, за допомогою учительської презентації - [стартова презентація]. Здійснюється визначення навчальних потреб учнів за допомогою таблиці - [З-Х-Д - таблиця]. Учасників проекту об’єднано у три групи. Дається завдання для кожної групи щодо організації та презентації Європейського Мовного Портфоліо. Перша група «Інформ-бюро» готують матеріал для мультимедійної презентації - [презентація]. Друга група « Прес- секретаріат» проводять опитування за допомогою анкети-опитувальника - [опитувальник].. Третя група « Секретарі-референти» роблять добірку матеріалів для створення Wiki статті -wiki-стаття "Ефективність впровадження Європейського мовного портфоліо". Думки стосовно роботи в проекті учні викладають у вигляді блогу - [блог] Завершуючи навчальний проект учитель пропонує учням відповісти на ключове питання.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери