Відмінності між версіями «Домашні справи. Харчювання.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 36: Рядок 36:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
До початку проекту:
 +
1. Було проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника про вміння працювати з комп’ютерними програмами та Інтернетом (в залежності від цього були розподілені ролі в групі)
 +
2. Визначення навчальних потреб учнів.
  
 +
Реалізація проекту:
 +
1.На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою перевірочної роботи [[https://docs.google.com/open?id=0B7tU8vxAD12NY2VRdDh0dGJzeW8 вибіркове читання]]
 +
2.Робота з таблицею «ЗХД» [[https://docs.google.com/open?id=0B7tU8vxAD12NWWRlMU5uZTV3Y2c таблиця з-х-д]]
 +
3.Проводиться за контрольним списком групова робота над проектом
 +
4.Заповнення форми для оцінювання веб-сайтів
 +
5.Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія»
 +
6.В кінці провести самостійну роботу (Складання рецептів страв)
  
 +
Після закінчення проекту:
 +
1.Провести оцінювання презентації (публікації) за формою, вчитель повинен оцінити готові проекти учнів, та оцінити переконливий усний виступ.
 +
2.Провести самооцінювання роботи кожного учня в групі.
 +
3.За допомогою форми «Оцінювання роботи групи» під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп.
  
 
=Діяльність учнів=
 
=Діяльність учнів=

Версія за 21:07, 13 серпня 2012

Назва навчальної теми

Домашні справи. Харчювання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова. 7 клас

Навчальна тема

Домашні справи. Харчювання.


Вік учнів, клас

12 -13 років



Стислий опис проекту

Учні будуть виконувати дослідницьку роботу по збору інформації з теми, аналізувати знайдену інформацію, опрацьовувати діалоги, навчаться їх складати, будуть створювати рецепти власних страв, адаптувати матеріал для розміщення в презентації або буклеті. Вони будуть дослідниками, проектувальниками, редакторами тексту або сценаристами презентації.


Повний План вивчення теми

[план]


Навчальні цілі

Познайомити з новою лексикою, вчити вживати її в усній й письмовій формах спілкування.. Формувати практичні вміння та навички складати короткі твори, рецепти страв, меню. Вдосконалювати навички читання та аудіювання публіцистичних текстів та діалогів з теми «Домашні справи». Формувати та розвивати навички використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, пошуку та оцінювання інформації. Розвивати навички створення презентації та публікації. Виховувати бажання і здатність вчитися впродовж життя.

Опис оцінювання

До початку проекту: 1. Було проведено анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника про вміння працювати з комп’ютерними програмами та Інтернетом (в залежності від цього були розподілені ролі в групі) 2. Визначення навчальних потреб учнів.

Реалізація проекту: 1.На початку проекту провести оцінювання знань за допомогою перевірочної роботи [вибіркове читання] 2.Робота з таблицею «ЗХД» [таблиця з-х-д] 3.Проводиться за контрольним списком групова робота над проектом 4.Заповнення форми для оцінювання веб-сайтів 5.Проводиться рефлексія за контрольними списками «Рефлексія» 6.В кінці провести самостійну роботу (Складання рецептів страв)

Після закінчення проекту: 1.Провести оцінювання презентації (публікації) за формою, вчитель повинен оцінити готові проекти учнів, та оцінити переконливий усний виступ. 2.Провести самооцінювання роботи кожного учня в групі. 3.За допомогою форми «Оцінювання роботи групи» під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп.

Діяльність учнів

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери