Відмінності між версіями «Педрада.Модуль 5. Снятинська ЗОШ»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(1 група.)
Рядок 10: Рядок 10:
  
 
Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?
 
Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?
 +
 +
1.Визначити експертів серед учнів з різних видів діяльності в середині групи.
 +
2.Розробити форми оцінювання (самооцінювання, взаємооцінювання всередині групи, оцінювання батьками учасників груп, вчителем, учнями-експертами).
 +
3.Вчителю вести журнал спостереження за роботою учасників груп (адреси ресурсів, де діти зберігають свої наробки).
 +
4.Контрольний список спостереження за спілкуванням учнів в середині групи у вигляді таблиці.
 +
5.Створити блог для рефлексії.
 +
6.Створити онлайн таблицю-контрольний лист просування по проекту, де кожна дитина відмічає своє просування.
 +
7.Розробити тестові завдання для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів і виконання навчальних програм.

Версія за 08:24, 25 червня 2012

1 група.

Якщо учні самостійно планують свої дії в проектах, визначають напрямки своїх досліджень, то як я маю пересвідчитись, що вони отримують при цьому передбачені програмою знання та вміння?


Брати активну участь у житті класу чи школи, планувати свою роботу, використовувати різноманітні джерела інформації, аналізувати та порівнювати факти, аргументувати власні судження, відстоювати власну точку зору, приймати рішення та брати відповідальності за роботу, розподіляти обов'язки, взаємодіяти в команді, представляти результати, здійснювати критичний аналіз досягнень, оцінювати свою діяльність та діяльність інших, навчатися, розвиватися і отримувати задоволення від своєї діяльності. Отже працюючи в проектах учні визначають напрямки своїх досліджень, отримують при цьому не тільки передбачені програмою знання та вміння, а працюючи з додатковими джерелами інформації значно розширюють їх, створюють презентації, роблять самостійні висновки. Поряд з оцінкою вчителя проводять само оцінювання своєї діяльності.

2 група.

Як мені забезпечити об’єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у групах?

1.Визначити експертів серед учнів з різних видів діяльності в середині групи. 2.Розробити форми оцінювання (самооцінювання, взаємооцінювання всередині групи, оцінювання батьками учасників груп, вчителем, учнями-експертами). 3.Вчителю вести журнал спостереження за роботою учасників груп (адреси ресурсів, де діти зберігають свої наробки). 4.Контрольний список спостереження за спілкуванням учнів в середині групи у вигляді таблиці. 5.Створити блог для рефлексії. 6.Створити онлайн таблицю-контрольний лист просування по проекту, де кожна дитина відмічає своє просування. 7.Розробити тестові завдання для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів і виконання навчальних програм.