Відмінності між версіями «Парикмахер для начальных и средних классов»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(освітня підготовка)
(умови роботи)
Рядок 31: Рядок 31:
  
 
== умови роботи ==
 
== умови роботи ==
Перукар перед початком роботи:-проходить  медичні огляди;-інструктажі з охорони праці;-готує робоче місце до роботи;-  інструменти;- перукарську білизну.Протягом робочого дня перукар виконує стрижки;                     
+
 
моделює  зачіски; фарбує волосся; виконує завивку волосся.Всі ці роботи майстер виконує відповідно до напряму сучасної моди і індивідуальних особливостей замовника.
+
Працює в приміщенні, позмінно, індивідуально або у складі бригади. Належить до професій фізично напружених (робоча поза «стоячи»).
 +
Велика кількість контактів з клієнтами. До професійних шкідливостей належить використання лаків, хімічних розчинів
 +
Перукар повинен:
 +
1. Виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку.
 +
2. Виконувати тільки ту роботу, яка доручена керівником і по якій він проінструктований.
 +
3. Виконувати правила пожежної безпеки. Курити тільки у відведених для цього місцях.
 +
4. Користуватися спецодягом, спецвзуттям.
 +
5. Вміти надавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків.
 +
6. Вміти користуватись первинними засобами пожежогасіння.
 +
7. Не розбирати і не виконувати будь-який ремонт електроінструменту.
 +
8. Перукарня повинна бути обладнана всіма видами санітарно-технічних пристроїв - водопроводом, каналізацією.
 +
9. Перукар повинен суворо виконувати правила особистої гігієни, мати приємний зовнішній вигляд, бути в чистому спецодязі і спецвзутті
 +
10. Перукар має дезінфікувати інструменти після кожного клієнта та гарантувати клієнту безпечне обслуговування.
 +
 
 +
Плюси професії:
 +
затребувана на ринку праці. Високі оклади фахівців.
 +
Мінуси професії:
 +
Робочий день у перукаря, як у всіх 8-12 годин. Але провести весь цей час на ногах, та ще й у приміщенні, де працюють з фарбою, включеними фенами та ножицями в руках не кожному під силу. Найбільш часті клієнти медичних центрів, що займаються відновленням хребта, лікуванням вен і артроза - це перукарі. Варикоз, захворювання дихальних шляхів, ранній артрит - їх професійні недуги. Звичайно, багатьох з них можна уникнути, дотримуючись певних норм та гігієни праці, але фактор ризику високий.
  
 
== освітня підготовка ==
 
== освітня підготовка ==

Версія за 13:23, 31 травня 2012

Професійно-технічний навчальний заклад

СПЛСП

Автор

Османова Сание

Посада

Учащаяся

Номінація для дошкільного віку

(загальні поняття у віршах, малюнках, світлинах та інше):

Назва роботи

характер роботи

умови роботи

зовнішній вигляд

Номінація для початкових та середніх класів загальноосвітньої школи

(загальні поняття, вірші, малюнки, світлини та інше)

Назва роботи

характер роботи

умови роботи

Працює в приміщенні, позмінно, індивідуально або у складі бригади. Належить до професій фізично напружених (робоча поза «стоячи»). Велика кількість контактів з клієнтами. До професійних шкідливостей належить використання лаків, хімічних розчинів Перукар повинен: 1. Виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку. 2. Виконувати тільки ту роботу, яка доручена керівником і по якій він проінструктований. 3. Виконувати правила пожежної безпеки. Курити тільки у відведених для цього місцях. 4. Користуватися спецодягом, спецвзуттям. 5. Вміти надавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків. 6. Вміти користуватись первинними засобами пожежогасіння. 7. Не розбирати і не виконувати будь-який ремонт електроінструменту. 8. Перукарня повинна бути обладнана всіма видами санітарно-технічних пристроїв - водопроводом, каналізацією. 9. Перукар повинен суворо виконувати правила особистої гігієни, мати приємний зовнішній вигляд, бути в чистому спецодязі і спецвзутті 10. Перукар має дезінфікувати інструменти після кожного клієнта та гарантувати клієнту безпечне обслуговування.

Плюси професії: затребувана на ринку праці. Високі оклади фахівців. Мінуси професії: Робочий день у перукаря, як у всіх 8-12 годин. Але провести весь цей час на ногах, та ще й у приміщенні, де працюють з фарбою, включеними фенами та ножицями в руках не кожному під силу. Найбільш часті клієнти медичних центрів, що займаються відновленням хребта, лікуванням вен і артроза - це перукарі. Варикоз, захворювання дихальних шляхів, ранній артрит - їх професійні недуги. Звичайно, багатьох з них можна уникнути, дотримуючись певних норм та гігієни праці, але фактор ризику високий.

освітня підготовка

У програмі основного курсу теория та практика, жіночі, чоловічі і дитячі стрижки, фарбування волосся, завивки, вечірні зачіски та художнє плетіння волосся!!!

                                               В программу навчання входить: підбір інструментів, правильна постановка рук при роботі з перукарським інструментом. Зовнішній вигляд перукаря,імідж майстра-це його візитна картка. Санітарія та гігієна в салоні. Догляд за перукарським інструментом та обладнанням. Психологія спілкування з клієнтом. Накрутка волосся на бігуді і коклюшки. Основи виконання укладок за  допомогою фена та бігуді. Основи форми стрижок у жіночому і чоловічому залах. Класифікація барвників. Робота оксиндантів. Фарбування волосся в один тон, перехід з одного кольору в інший.Рисунок. Освітлення волосся. Мелірування волосся. Ознайомлення з напрямками в моді, поєднання і не поєднання стилів в зачісці. Моделювання стрижок. Креативні стрижки. Колористика. Різні схеми фарбування,індивідуальний підхід до кожної моделі.

перспективи

Стати відомим перукарем-модельєром, щоб робити людей красивими,щасливими та успішними. Для реалізації своїх мрій потрібно трошки постаратися!!!

споріднені професії

Споріднені професії перукаря- це візажист Візажист створює певний образ клієнта. Під час роботи він враховує побажання замовника, його образ життя, колір шкіри,очей,брів та стиль одягу.

зовнішній вигляд

Zz.pngXx.pngCc.pngVv.pngBb.pngNn.pngMm.png

[1]

Номінація для старших класів загальноосвітньої школи

(загальні поняття, коротка історія професії, малюнки та світлини навчально-виробничого процесу та інше)

Назва роботи або текст заголовка

характер роботи

умови роботи

ринок праці

освітня підготовка

медичні обмеження

вимоги до індивідуально-психологічних особливостей

перспективи

споріднені професії

перелік відповідних ПТНЗ у регіоні з підготовки професій

Інши документи

Категорії: