Парикмахер для начальных и средних классов

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Професійно-технічний навчальний заклад

СПЛСП

Автор

Османова Сание

Посада

Учащаяся

Номінація для дошкільного віку

(загальні поняття у віршах, малюнках, світлинах та інше):

Назва роботи

характер роботи

умови роботи

зовнішній вигляд

Номінація для початкових та середніх класів загальноосвітньої школи

(загальні поняття, вірші, малюнки, світлини та інше)

Zz.pngXx.pngCc.pngVv.pngBb.pngNn.pngMm.png

[1]

Назва роботи

характер роботи

Професія перукаря завжди була і буде життєво необхідною, так як в людині закладено прагнення до краси і догляду за собою. Перукар - це фахівець який пройшов шлях від прикладного ремесла до вершин смаку і стилю.Це одна із самих відомих і шанованих професій. Робота перукаря – це робота з кожною людиною окремо,що вимагає врахування його характеру,індивідуальності і смаку. Професія перукаря чудова тим,що майстер,виконуючи свою роботу з душею,дарує радість не тільки людям,а й сам отримує від своєї роботи величезне задоволення. Краса,як відомо, врятує світ, а хороший перукар завжди даруватиме людям тільки красу і своє неповторне мистецтво!!!

умови роботи

Перукар перед початком роботи:-проходить медичні огляди;-інструктажі з охорони праці;-готує робоче місце до роботи;- інструменти;- перукарську білизну.Протягом робочого дня перукар виконує стрижки; моделює зачіски; фарбує волосся; виконує завивку волосся.Всі ці роботи майстер виконує відповідно до напряму сучасної моди і індивідуальних особливостей замовника. Працює в приміщенні, позмінно, індивідуально або у складі бригади. Належить до професій фізично напружених (робоча поза «стоячи»). Велика кількість контактів з клієнтами. До професійних шкідливостей належить використання лаків, хімічних розчинів Перукар повинен: 1. Виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку. 2. Виконувати тільки ту роботу, яка доручена керівником і по якій він проінструктований. 3. Виконувати правила пожежної безпеки. Курити тільки у відведених для цього місцях. 4. Користуватися спецодягом, спецвзуттям. 5. Вміти надавати першу медичну допомогу потерпілим від нещасних випадків. 6. Вміти користуватись первинними засобами пожежогасіння. 7. Не розбирати і не виконувати будь-який ремонт електроінструменту. 8. Перукарня повинна бути обладнана всіма видами санітарно-технічних пристроїв - водопроводом, каналізацією. 9. Перукар повинен суворо виконувати правила особистої гігієни, мати приємний зовнішній вигляд, бути в чистому спецодязі і спецвзутті 10. Перукар має дезінфікувати інструменти після кожного клієнта та гарантувати клієнту безпечне обслуговування.

Плюси професії: затребувана на ринку праці. Високі оклади фахівців. Мінуси професії: Робочий день у перукаря, як у всіх 8-12 годин. Але провести весь цей час на ногах, та ще й у приміщенні, де працюють з фарбою, включеними фенами та ножицями в руках не кожному під силу. Найбільш часті клієнти медичних центрів, що займаються відновленням хребта, лікуванням вен і артроза - це перукарі. Варикоз, захворювання дихальних шляхів, ранній артрит - їх професійні недуги. Звичайно, багатьох з них можна уникнути, дотримуючись певних норм та гігієни праці, але фактор ризику високий.

освітня підготовка

У програмі основного курсу теория та практика, жіночі, чоловічі і дитячі стрижки, фарбування волосся, завивки, вечірні зачіски та художнє плетіння волосся!!! В программу навчання входить: підбір інструментів, правильна постановка рук при роботі з перукарським інструментом. Зовнішній вигляд перукаря,імідж майстра-це його візитна картка. Санітарія та гігієна в салоні. Догляд за перукарським інструментом та обладнанням. Психологія спілкування з клієнтом. Накрутка волосся на бігуді і коклюшки. Основи виконання укладок за допомогою фена та бігуді. Основи форми стрижок у жіночому і чоловічому залах. Класифікація барвників. Робота оксиндантів. Фарбування волосся в один тон, перехід з одного кольору в інший.Рисунок. Освітлення волосся. Мелірування волосся. Ознайомлення з напрямками в моді, поєднання і не поєднання стилів в зачісці. Моделювання стрижок. Креативні стрижки. Колористика. Різні схеми фарбування,індивідуальний підхід до кожної моделі.

перспективи

Стати відомим перукарем-модельєром, щоб робити людей красивими,щасливими та успішними. Для реалізації своїх мрій потрібно трошки постаратися!!!

споріднені професії

Споріднені професії перукаря- це візажист Візажист створює певний образ клієнта. Під час роботи він враховує побажання замовника, його образ життя, колір шкіри,очей,брів та стиль одягу.

зовнішній вигляд

Номінація для старших класів загальноосвітньої школи

(загальні поняття, коротка історія професії, малюнки та світлини навчально-виробничого процесу та інше)

Назва роботи або текст заголовка

характер роботи

умови роботи

ринок праці

освітня підготовка

медичні обмеження

вимоги до індивідуально-психологічних особливостей

перспективи

споріднені професії

перелік відповідних ПТНЗ у регіоні з підготовки професій

Інши документи

Категорії: