Wiki-стаття дослідження учнів

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Сезам відкрийся

Автори проекту

Валентин Костенко

Тема дослідження

Розробка проекту електронної системи керування автоматичними дверми для службових приміщень

Проблемный вопрос (вопрос для исследования)

Чи відкриються двері знань?

Гипотеза исследования

Сучасне життя неможливе без автоматичних пристроїв, але вони інколи коштують дуже дорого. Сучасний учень, фахівець в області мікроелектроніки, зможе виготовити такі автоматичні пристрої самотужки, використовуючи отриманні знання з різних предметів.

Цели исследования

На прикладі розробки проекту електронної системи керування автоматичними дверми для службових приміщень, учень вивчає символіку логічних схем, їх маркування, застосування та набуває і закріплює основні формули і теореми з різних предметів а також одержує навички складання практичної діючої моделі комбінаційного цифрового управляючого пристрою.

Результаты исследования

Результатом дослідження буде розроблена електронна схема пристрою та складений діючий макет, на якому учні навчаться складати схеми на логічний інтегральних мікросхемах.

Cхема керування
Так працюють двері

Група за роботою
Побудована схема керування

Вывод

Цей проект можливо виконати при поглибленому вивченні матеріалів з курсу інформатики, математики, електроніки та дискретної автоматики. Учні, приймаючи участь у цьому проекті отримують не тільки теоретичну а й практичну підготовку, що дуже важливо при навчанні кваліфікованого робітника.

Полезные ресурсы

М.П. Бабич, І.А. Жуков «Комп’ютерна схемотехніка», К.: «МК-Прес», 2004 Р.Токхайм «Основи цифровой электроники», М.: Мир, 1988 В.И.Лобанов «Азбука разработчика цифровых устройств.» , М.: «Горячая линия», 2001 http://www.aha.ru/~vira/ http://a-s.in.ua http://www.automatic-sm.ru http://www.entec.ru

Другие документы