Subst:Шаблон:Вікі-стаття учня

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

"Піфагор і його теорема"

Автори проекту

Учні 8 класу Шосткинської загальноосвітньої школи-інтернату І- ІІІ ступенів

Тема дослідження

Темою дослідження є вивчення історії виникнення теореми Піфагора, способів її доведення, зв'язок теореми Піфагора з іншими предметами. Спочатку ми проаналізували ключове питання: "Як математика допомагає в житті?" - яке поставив учитель. Після цього нашій групі, було оголошено тематичне питання:"Роль геометрії в історії цивилізації?".

Проблема дослідження

Проблему дослідження обрали: " Який слід в науці залишив Піфагор?"

Гіпотеза дослідження

Гіпотеза нашого дослідження - " Колір має надзвичайний вплив на підсвідомість людини."

Мета дослідження

Спочатку організували групу з 5 чоловік. Було обрано: Художник графік, який займається шрифтами. Художник який займається з малюнками, картинками. Криативний дизайн - займається розробкую ідей. Журналіс - зберає всю необхідну інформацію. Робота в колективі. Займались пошуком творчих ідей,висловлювали свої думки, обговорювали.Потім перейшли до вирішення проблем та прийняття рішень, що стосується створення рекламного плакату. Вивчили символічність кольору, вплив кольору на підсвідомість людини.

Результати дослідження

Результатом нашого дослідження став створений рекламний плакат, до якого ми додали начерки, на яких розробляли плакат.

Висновки

Ми вивчили закони композиції, культуру шрифта, символічність кольорів. Довели, що колір має надзвичайний вплив на підсвідомість людини. Для створення успішного плакату слід враховувати особливості кольорів.

Корисні ресурси

http://www.art-builders.com http://dweb.ru/index.php

uk.wikipedia.org/wiki www.nbuv.gov.ua http://tkachenkoiren.ucoz.com/forum/3-28-1 http://www.premierdesign.ru/design/plakat.html