Cоціалізація на уроках математики

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
                                                                                       СОЦІАЛІЗАЦІЯ УЧНІВ НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ.

«Рано чи пізно будь-яка правильна математична ідея знаходить застосування в тій чи іншій справі. Завтра математика стане ще могутнішою, ще важливішою і потрібнішою для людей, ніж сьогодні». О.М.Крилов ЗНАННЯ МАТЕМАТИКИ НА ПРАКТИЦІ

1.Перед початком навчального року мама Петрика взяла свого сина за руку і повела його в магазин, щоб купити все необхідне для школи. У магазині вони купили: Портфель 1шт. за ціною 340 грн. Зошит в клітинку 9шт. за ціною 3 грн. Зошит в лінію 8шт. за ціною 3грн. 50 коп. Щоденник 1шт. за ціною 22грн. Олівець 2шт. за ціною 4грн. Ручка 3шт. за ціною 2грн. Скільки заплатили за всю покупку ?

2.Мама Феді Пєчкіна купила книгу «Господині на замітку», в якій було багато корисних порад. Прочитай поради, які мама Феді стала виконувати і відповідай на запитання.


ž1) «Рибу солять за чверть години до того ,як підсмажити, тоді вона не розвалюється.»

       Визнач, коли краще починати смажити рибу, якщо її посолили в 16год 50хв . Рибу краще          смажити ______ год. ______ хв.


ž2) «Перед тим, як смажити, маринувати або солити гриби , їх потрібно ретельно промити і варити 30хв.»

       Визнач, коли потрібно закінчити варіння грибів, якщо гриби закипіли без чверті вісім. Гриби потрібно зняти з вогню ____ год. _____ хв.


ž3) « Щоб освіжити черствий хліб, загорніть його у вологу тканину на 5хв, а потім розгорніть і поставте на 30хв в не дуже гарячу духовку». Визнач, коли черствий хліб потрібно дістати з духовки, якщо його загорнули у вологу тканину у 9год 45хв, а потім поставили в духовку. Хліб потрібно дістати з духовки ____ год. _____ хв.


3.Перше підгортання картоплі проводиться, коли бадилля досягає 1 1/5 дм . При цьому підгортання проводиться на 5/6 висоти бадилля. Визначте висоту першого підгортання картоплі. ФОРМУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ


ž1.Обговорення і застосування тих чи інших знань у житті.

ž2.Формування навичок і прийомів роботи, уміння доводити почате до завершення.

ž3.Розвиток самостійності, відповідальності.

ž4.Робота з текстом підручника – удосконалюються способи усвідомлення читання, розуміння прочитаного.

ž5.Освоєння деяких способів самоорганізації.

ž6.Робота в парах, спільна діяльність виробляє в учнів необхідні навички взаємодії, уміння підкорятися більшості і в той же час відстоювати свої інтереси і права.

ž7.Формування готовності до професійного та особистісного самовизначення.