8. Рудь Михайло Олександрович

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


[[Файл:|thumb|200 px|left|Тут може бути ваша фотографія]]

Про мене

Рудь Михайло Олександрович

Старобогородчанська ЗОШ

вчитель фізики

Мій внесок

Мої проекти

Мої файли

Мої закладки


Назва проекту

"дослідження ізопроцесів у газах"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізика, інформатика

Навчальна тема

Досліджувати процеси у якик маса газу та один з трьох параметрів: тиск об'єм, обо температура залишаються незмінними. розвивати уміння учнів працювати з комп'ютерними програмами.

Вік учнів, клас

10 клас

Стислий опис

Вчитель проводить бесіду з учнями з використанням презентації та її види. Учні знайомляться з тематичним та ключовим питанням, намагаються дати на них відповіді, висувають гіпотези. Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Формує різноінтелектуальні групи з урахуванням попередніх знань учнів. Перед початком роботи учні дістають дозвіл батьків для роботи в Інтернті Учні з самого початку роботи над проектами використовують контрольний список для презентації , контрольний список для інформаційного бюлетеню, контрольний список для блогу, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні, під час роботи над проектом. Перед початком роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки блога Форма оцінювання блогу, за яким постійно відслідковують відповідність блогу критеріям подальшого оцінювання їх роботи. Учні працюють у групах. Група «1» дає відповідь на питання: що таке ізотермічний процес, історію відкриття закону. Досліджують процес за допомогою сильфона. Роблять висновки. група створює учнівську презентацію та досліджує процес з допомогою програми EXEL. Група «2» дає відповідь на питання: що таке ізобарний процес, історію відкриття закону. Досліджують процес за допомогою сильфона. Роблять висновки. група створює учнівську презентацію та досліджує процес з допомогою програми EXEL. Учні цієї групи створюють у якості журналу ведення спостережень та дослідження блог своєї групи, де записують свої гіпотези, відмічають хід роботи та отримані результат, а також сформульовані висновки. . Група "3" дає відповідь на питання: що таке ізохорний процес, історію відкриття закону. Досліджують процес за допомогою сильфона. Роблять висновки. група створює учнівську презентацію та досліджує процес з допомогою програми EXEL.«Дослідники» проводить дослідження. для пошуку необхідної інформації використовують підручник, додаткову літературу та Інтернет. Інструкція для пошуку інформації в Інтернеті Знайшовши відповідну інформацію в Інтернеті діти записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел Список використаних ресурсів. Учні використовуватимуть Інтернет для ефективного спілкування в чаті, для пошуку необхідної інформацію для створення презентації чи публікації; Завершується робота над проектом демонстрацією результатів досліджень кожної з груп на загальношкільній конференції.

Навчальні цілі

Учні зможуть: • визначати що таке ізопроцеси • їх види та властивості ; • ефективно використовувати час та розподіляти робоче навантаження у групі; • оформляти списки використаних джерел; • навчитися безпечно використовувати Інтернет; • обґрунтувати наявність у навколишньому середовищі таких інформаційних процесів як пошук, збирання, зберігання, опрацювання, подання, передавання, використання, захист інформації; • використовувати закони про авторське право; • впроваджувати та доносити нові ідеї до інших; • користуватися різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та синтезування інформації •

Опис оцінювання

На початку проектної діяльності відповідно до теми навчального проекту проводяться бесіди з учнями з метою виявлення обізнаності учнів з досліджуваної теми та вмотивування їх до участі в дослідницькій роботі. Учні отримують буклети з описом принципів проектної діяльності в навчально-виховному процесі для отримання дозволу батьків у проектній діяльності.

Діяльність учнів

Вчаться швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно. Ефективно співпрацювати з різними групами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Рудь Михайло Олександрович

Фах, навчальний предмет

Фізика, астрономія

Навчальний заклад

Старобогородчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Богородчанський район, Івано-франківська обл.

Контактні дані

0347151235

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012-15.06.2012

Місце проведення тренінгу

Солотвинський НВК

Тренери

Сенич Микола Ярославович

Корисні посилання

[1]