7. Мрічко Василь Михайлович

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


[[Файл:|thumb|200 px|left|Тут може бути ваша фотографія]]

Про мене

Мрічко Василь Михайлович

Бабченська ЗОШ І-ІІІ ступенів

вчитель інформатики

Мій внесок

Мої проекти

Мої файли

Мої закладки


Назва проекту

Небезпечна загроза для комп’ютерів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Комп’ютерні віруси та антивірусні програми

Вік учнів, клас

14-15 років, 9 клас

Стислий опис

На сьогоднішній день під час стрімкого розвитку інформаційних технологій дуже важливо забезпечити безпеку комп’ютерів. Адже при відсутності антивірусних програм дуже часто виникають проблеми, які призводять до часткової або повної втрати працездатності комп’ютера. Даний проект спрямований на те, щоб допомогти учням навчитися користуватися антивірусними програмами та дізнатися більше про комп’ютерні віруси та ознаки їх зараження. В результаті самостійної дослідницької роботи учні дізнаються більше про виникнення комп’ютерних вірусів та про методи боротьби з ними.

Повний План вивчення теми

Повний план теми [1]

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні одержуть знання про комп’ютерні віруси та методи боротьби з ними. Удосконалюють вміння шукати та накопичувати інформацію, аналізувати матеріал та приводити до вигляду в якому надалі використовуватиметься Удосконалюють навики роботи в групах, вміння колективно думати Розвивати вміння спілкування та виступу перед аудиторією

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

ЗНАЄМО – ХОЧЕМО ДІЗНАТИСЯ – ДІЗНАЛИСЯ (З-Х-Д схема) (опис вправи) . В основу вправи покладено таблицю, що заповнюється на класній дошці або на великому аркуші паперу вчителем разом з учнями. Що ми знаємо? Що хочемо дізнатися? Про що дізналися?

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

сторінка учня

Учні знайомляться з темою проекту переглядаючи презентацію вчителя, в ході презентації заповнюють форми для вхідного оцінювання навчальних потреб учнів. За допомогою результатів оцінювання формулюють питання, що цікавлять учнів, повідомляються проблемні питання проекту. З презентації вчителя учні отримують завдання та питання, на які їм необхідно відповісти під час виконання проекту. Учні діляться на 4 групи за власним бажанням або за результатами вхідного оцінювання. Кожна група складає план проектної діяльності та розподіляють ролі, що виконують різні члени групи. Учні отримують контрольні списки до своїх продуктів проектної діяльності. Учні здійснюють пошук необхідної інформації в тому числі і в мережі Інтернет. Оцінюють знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на блозі, що створено для розміщення проміжних результатів. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, в якому організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками та з експертами. При необхідності на блозі можна розмістити посилання на інші засоби спілкування, які будуть використовуватись. Виконують завдання на перевірку отриманих знань з теми. Заповнюють форми для самооцінювання та взаємооцінювання. Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Кожна група презентує свою роботу на підсумковій конференції, роблячи презентацію для класу. Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, рівень розвитку навичків мислення високого рівня.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Василь Мрічко

Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

Бабченська ЗОШ І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

село Бабче Богородчанського району Івано-Франківської області

Контактні дані

vasya.mr@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

11.06.2012 - 15.06.2012

Місце проведення тренінгу

Солотвинський НВК

Тренери

Сенич Микола Ярославович

Корисні посилання