7. Михайлович Ольга Йосифівна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Я живу в селі Тухля. Працюю вчителем початкових класів. Люблю вишивати, читати, пекти, ходити в ліс по ягоди та гриби.

Мої блоги

Рефлексія

Мій внесок

Мої закладки

Асоціативний кущ

Контрольний список

Оцінювання в проектному навчанні

Мої захоплення

Люблю вишивати хрестиком, бісером,куховарити,читати художню літературу, вирощувати кімнатних рослин.

Назва навчальної теми

Тварини-друзі людини.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознавство, математика, читання, українська мова,образотворче мистецтво, трудове навчання, фізична культура.

Вік учнів, клас

8 років, 2 клас

Стислий опис проекту

ПРОЕКТ РОЗРАХОВАНИЙ НА УЧНІВ 2 КЛАСУ. Предмет дослідження природознавство. Проект направлений на розширення кругозору учнів з даної теми. Під час перегляду презентації вчителя учні обговорюють отриману інформацію, задають уточнюючі запитання. Інструменти оцінювання навчальних потреб учнів використовується на початку роботи над публікацiєю. Завдання для роботи над учнівською публікацією учні отримують від вчителя. Об’єднуємо учнів в малі групи. Ключове і тематичне запитання обговорюємо у групах по черзі. Під час роботи над публікацією учні дискутують, доводять свої думки… Вчитель надав документи (шаблон фасилітації) перед тим як учні будуть створювати публікації. Учні створюють публікацію своєї роботи. Для цього спершу досліджують декілька різних тварин. Учні поступово заповнюють свій журнал досліджень(записують яку інформацію знайшли, з якою метою і як ця інформація допоможе у роботі над проектом).

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання

Оцінювання буде поточне впродовж вивчення теми: індивідуальне опитування, біологічний диктант, виступи учнів з повідомленнями. В кінці вивчення теми буде проведено залік у вигляді тестів та контрольна робота. Оцінювання презентацій, oцінювання публікацій і веб-сайтів буде проводитися за допомогою Таблиці З-Х-Д. Учні отримають оцінку з тестів. Оцінювання індивідуальних завдань буде проводитись за принципом: Правильність розв’язку; Естетика програми; Оптимальність програми.

Діяльність учнів та вчителя

На початку проекту перед учнями вчитель ставить ключове питання: Чи є загроза порушення гармонії між людиною і тваринами?; проводить бесіду про тваринний світ живої природи, класифікацію тварин, їх особливості, роль у природі; запитує що на їхню думку буде якщо б не було у світі тварин; демонструє стартову презентацію. Вчитель пропонує учням провести опитування і побудувати діаграму опитування. Учні індивідуально заповнюють таблицю ЗХД. Учитель обговорює з класом тематичні питання проекту та ставить завдання для дослідження. Учні об’єднуються у малі групи для виконання завдань:

І група працюватиме над питанням «Що ми знаємо про братів наших менших - звірів?» і створюють презентацію.

ІІ група опрацьовуватиме матеріал до завдання «Які вони, пернаті друзі навколо нас?» і створюватиме буклет.

ІІІ групa а досліджує матеріал про те «Яку користь приносять комахи?» і створюється Учнівська Вікі-стаття "Корисні комахи".

Кожна група отримавши завдання планує свою діяльність, здійснює пошук в інтернеті необхідних ресурсів, опрацьовує спеціальну літературу, відвідують екскурсії, організовані вчителем, ознайомлюється з інструкціями вчителя та законом про авторське право. При цьому використовують графічні схеми, таблиці, розкадування, контрольні списки. Вчитель спостерігає за роботою груп, ставить їм питання, робить нотатки, хід обговорення, розв’язання поставлених задач, допомагає учням у спільній роботі та сприяє формуванню навичок 21 століття у навчанні.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Михайлович Ольга Йосифівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель початкових класів, предмети початкової школи

Навчальний заклад

Тухлянський НВК "СЗШ-гімназія"

Місто\село, район, область

cело Тухля, Сколівський район, Львівська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06. - 30.06.2013 рік

Місце проведення тренінгу

Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт. Верхнє Синьовидне, Сколівський район, Львівська область

Тренери

Винник Ігор Богданович, Мозіль Олена Володимирівна