6. Питлак Оксана Ярославна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Мої блоги

Рефлексія

Античний світ. Міфи і легенди.

Мої захоплення

Античний світ. Міфи і легенди.

Назва навчальної теми

Античний світ. Міфи і легенди.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, філософія, психологія

Вік учнів, клас

12-14 років, 6-8 класи

Стислий опис проекту

Робота над проектом стане для учнів яскравим маяком на щляху до вершин духовновності і знань. Вони пізнають ази першопочатків дитинної людської цивілізації-Стародавньої Греції, народу, який створив мистецьку культуру, що стала золотим фондом світової і з якої людство досі черпає натхненні образи і моральні засади.Учням буде запропоновано мандрувати сторінками минувшини, поринути у ті часи коли люди вірили в те, що сонце, небо, місяць, зорі, річки, дерева, гори були оживлені їхньою уявою, зі своїми характерами, вчинками, вадами, діяннями, інтригами і боротьбою. Шляхами пошуку відповідей на потрібні запитання будуть служити легенди,міфи та перекази,а також осмислення учнями власними думками та серцями цих оповідей.

План вивчення теми (вставити файл)

План проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту для визначення навчальних потреб учнів заповнюється таблиця ЗХД. Упродовж всієї навчальної теми проводиться опитування та оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Учні використовують [Контрольний список блогу, буклету та вікі-статті, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Крім того впродовж роботи над проектом використовуються нагадування. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи та перегляду продуктів діяльності учнів. Ведеться журнал оцінювання. Регулярно ведеться читання блогу дослідження Спілкування, а наприкінці першого тижня здійснюється тестування учнів за допомогою асоціативного куща.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів спрямовуватиметься на те, що вони ознайомляться з античним світом та його героями від самого початку; з найвизначнішими творами античної літератури, які дійшли до нас із глибин тисячоліть і посідають особливе місце в історії світової цивілізації. Кожен учень має право на самостійність думки та необхідні пояснення. Для цього вони повинні звернутись до спеціальних довідкових видань: міфологічних словників, літературних довідників та енциклопедій, навчальних посібників та наукової літератури.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Оксана Питлак

Фах, навчальний предмет

вчитель історії, історія

Навчальний заклад

Орівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Місто\село, район, область

Контактні дані

0982556532

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

29.10. 2012 р. – 08.11.2012 р.

Місце проведення тренінгу

Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ступенів смт. Верхнє Синьовидне, Сколівський район, Львівська область

Тренери

Мозіль Олена Володимирівна