4. Кузів Людмила Євгеніївна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Кузів Людмила. Я працюю вчителем географії та основ економіки в селі Тухля Сколівського району Львівської області.

Мої блоги

Рефлексія

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

Мені подобається подорожувати, вивчати країни. Також я люблю читати, переглядати цікаві фільми та мультфільми, займатися спортом, відпочивати. Цікавлюся флористикою та туризмом.

Назва навчальної теми

Країни Європи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, основи економіки, англійська мова.

Вік учнів, клас

15 - 16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект реалізується в процесі вивчення географії з навчальної теми ”Країни Європи” для учнів 10 класу. Під час роботи над проектом в учнів буде формуватися система зань з географії та туризму, необхідна для адекватного світосприйняття та уявлення про сучасну картину Європи, формується науковий світогляд про країни і критичне мислення учнів.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

В процесі реалізації проекту оцінювання буде здійснюватися за допомогою вправ «ЗХД», «Асоціативного куща», «Самооцінювання», «Форми оцінювання Портфоліо», «Форми оцінювання блогу».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком проекту вчитель збирає дозволи від батьків на використання учнями Інтернету. Щоб побачити та оцінити попередні знання учнів, вчитель пропонує виконати завдання «ЗХД», вправи «Асоціативний кущ». Далі вчитель, демонструючи презентацію, пропонує учням замислитись над ключовими запитаннями проекту. За бажанням, учні об’єднуються в 5 груп по 4-5 чол., згідно обраної теми.Кожна група отримала свої завдання. Одна з груп, як результат своєї діяльності створить блог. Отримавши інструкцію, щодо пощуку інформації в Інтернеті, учні збирають необхідний матеріал, користуючись Інтернет-джерелами та друкованими джерелами з своїх тем, проводять оn-line опитування. Учні оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел. Вчитель проводить консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснює, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Для складання їх виступу пропонує учням контрольний список для усного виступу. Під кінець проекту учні створюють презентацію та буклет. Вчитель також оцінює діяльність учнів, вносячи дані у відомість.

Відомості про автора

Людмила Кузів

вчитель, географія

Тухлянський НВК "СЗШ-гімназія"

с. Тухля Сколівський район Львівська область

Моб. 0987392760

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06.13 - 30.06.13

Місце проведення тренінгу

Верхньосиньовидненська ЗОШ I-III ступенів, смт. Верхнє Синьовидне, Сколівський район, Львівська область

Тренери

Винник Ігор Богданович, Мозіль Олена Володимирівна