2. Кавчак Надія Олексіївна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Я працюю вчителем музичного мистецтва та музичним керівником ДНЗ Калинка с.Тухля. Мені подобається моя професія.

Мої блоги

Рефлексія

Мій внесок

[Мої файли]

Мої закладки

Мої захоплення

Люблю співати і танцювати.

Назва навчальної теми

Музичне мистецтво-джерело народу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Гуртки: солоспіву, хоровий фольклорний, вихователь пришкільного інтернату

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект розраховано на учнів 7 класу з використанням сучасних педагогічних технологій, інтерактивних методів. Навчальна програма побудована на основі інтегрованого поєднання елементів знань щодо музичного мистецтва та збереження і захисту життя людини. У ході роботи над проектом учні дізнаються, як звук впливає на психічний та емоційний стан людини, яким чином можна використовувати корисний вплив музики для поліпшення стану здоров’я та покращення психоемоційного стану. На початку роботи над проектом з’ясовуємо навчальні знання та потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «Знаємо – Хочемо дізнатися - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Потім відбувається розподіл за групами (4 групи), три з яких отримують окремі завдання для тематикою проекту, а четверта група (журналісти) отримує завдання самостійно створити анкету та провести анкетування серед усіх учнів класу для з’ясування їх музичних пристрасті та уподобань, а також музичної грамотності. Для успішної роботи над проектом «Музичне мистецтво – джерело народу» вчитель ознайомлює учнів з правильним використовуванням інформаційних джерел, з законом про авторські права. Наступним етапом роботи для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед трьох груп учнів методом каруселі, що дає змогу виокремити найкращі ідеї, що висовують кожна з груп. Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх,використовуючи при цьому ресурси інтернету. Результати дослідження група викладає у онлайн-презентації, шаблон якої заздалегідь викладений вчителем.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених з теми «Музичне мистецтво – джерело народу». Впродовж виконання проекту учні використовують таблицю «З-Х-Д». Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Необхідно буде оцінити учнівські твори та презентації, виступи учнів на захист своєї публікації чи презентації. Оцінювання здійснюється самими учнями (самооцінювання, взаємооцінювання) та вчителем. Можливе залучення батьків. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та форму оцінювання блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед початком роботи над проектом «Музичне мистецтво –джерело народу» вчитель готує дидактичні матеріали, а саме: - вхідне оцінювання (таблиця «Знаю – Хочу Дізнатися – Дізнався»); - форму для проведення мозкового штурму; - шаблон онлайн-презентації для оформлення результатів проекту. У ході роботи над проектом учні дізнаються, як звук впливає на психічний та емоційний стан людини, яким чином можна використовувати корисний вплив музики для поліпшення стану здоров’я та покращення психоемоційного стану. На початку роботи над проектом з’ясовуємо навчальні знання та потреби учнів шляхом заповнення форми спільного доступу «Знаємо – Хочемо дізнатися - Дізналися». Учні знайомляться з вступною презентацією вчителя. Потім відбувається розподіл за групами (4 групи), три з яких отримують окремі завдання для тематикою проекту, а четверта група (журналісти) отримує завдання самостійно створити анкету та провести анкетування серед усіх учнів класу для з’ясування їх музичних пристрасті та уподобань, а також музичної грамотності. Для успішної роботи над проектом «Музика – поезія повітря..» вчитель ознайомлює учнів з правильним використовуванням інформаційних джерел, з законом про авторські права. Наступним етапом роботи для пошуку відповіді на ключове питання проводиться мозковий штурм серед трьох груп учнів методом каруселі , що дає змогу виокремити найкращі ідеї, що висовують кожна з груп. Таким чином проводиться формуюче оцінювання. За результатами мозкового штурму кожна група перевіряє дві свої найкращі гіпотези, підтверджуючи або спростовуючи їх, використовуючи при цьому ресурси інтернету. Результати дослідження група викладає у онлайн-презентації, та буклеті.

Відомості про автора

Кавчак Надія Олексіївна

Фах, навчальний предмет

Музичне мистецтво

Навчальний заклад

Тухлянський НВК "СЗШ - гімназія"

Місто\село, район, область

с. Тухля, Сколівський район, Львівська область

Контактні дані

0676728579

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06 - 30.06 2013 рік

Місце проведення тренінгу

Верхньосиньовидненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівський район, Львівська область

Тренери

Винник Ігор Богданович, Мозіль Олена Володимирівна