16-29.01.2013. Педрада. Модуль 7. м.Марганець Дніпропетровської області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Як допомогти учням пристосуватися до навчання за методом проектів та особистісно-орієнтованого навчання?


1 група

Життєві навички формують індивідуальність у кожній дитині. Для того, щоб допомогти їй сформувати життєві навички, які змінять її життя на краще, важливо, щоб ці навички відповідали вимогам часу.

2 група

Особистісно орієноване навчання – це таке навчання. Центром якого є особистість дитини, її самобутність, самоцінність: об’єктивний досвід кожного спочатку розкивається, а потім узгоджується зі змістом освіти (І.С. Якиманська). Використання ІКТ в процесі навчання підвищує мотивацію учнів до навчання, сприяє розвитку інтелекту і формуванню навичок самостійної роботи з пошуку необхідної інформації, розширює обсяг навчальної інформації, забезпечує індивідуальний підхід у навчанні, підвищує якість контролю знань учнів, забезпечує гнучкість управління навчальним процесом.

3 група

Інформаційні технології не тільки полегшують доступ до інформації і відкривають можливості варіативності навчальної діяльності, її індивідуалізації та диференціації, але і дозволяють по-новому організувати взаємодію всіх суб'єктів навчання, побудувати освітню систему, в якій учень був би активним і рівноправним учасником освітньої діяльності.

Корисні посилання

Про Національний проект "Відкритий світ"