16-29.01.2013. Педрада. Модуль 6. м.Марганець Дніпропетровської області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем

1. Негативний вплив на формування особистості дитини: брак живого спілкування, , доступність та наочність на порносайтах

2. Ризики для життя: небезпечні знайомства, заманювання в секти, сумнівні угрупування, непристойні пропозиції, інтернет - угрози.

3.Ризик для фізичного та психічного здоров'я дитини: негативний вплив на зір, нервову систему, порушення постави, компютерна залежність, розвиток агресії під дією комп'ютерних ігор.

Шляхи вирішення:в навчальному закладі повинен працювати сервер безпечного інтернету, який блокує доступ до небезпечних сайтів, контроль з боку батьків

У спілкуванні з учнями та батьками на тему захисту в мережі нам стануть у пригоді матеріали порталу «Безпека дітей в Інтернеті» на веб-сайті Майкрософт (http://www.microsoft.com/ukraine/athome/security/children)Портал було спеціально створено для того, щоб надати необхідні знання для педагогів, батьків й громадськості з питань захисту дітей під час їхньої роботи в мережі.

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді

Лише забороною певних сайтів зі сторони інтернет провайдерів,або батьки повинні поставити блокування інтернету під час своєї відсутньості.

1.Є посібник для батьків з онлайн-безпеки "Безпека дітей в Інтернеті". У посібнику розкрито можливості сучасних інформаційних Інтернет-технологій і мобільного зв'язку та способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі. Згадане видання знайомить батьків із симптомами психічної та фізичної залежності від Інтернету, пропонує рекомендації фахівців з Інтернет-безпеки батькам дітей різних вікових категорій, поради щодо організації Інтернет-життя дитини, наводить перелік корисних сайтів для батьків.


2.Заборона певних сайтів зі сторони інтернет провайдерів.
3.Батьки повинні поставити блокування інтернету під час своєї відсутньості.

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

1. У навчальному закладі повинен працювати сервер безпечного інтернету, який блокує доступ до небезпечних сайтів

2. Вивчення списку відвіданих сайтів не допомогає, тому, що кожна дитина вміє входити в історію,коригувати її

3. Проводити інформаційні бесіди.

Корисні посилання

Про Національний проект "Відкритий світ"