11.01.2018.КривийРіг.Модуль6.Група1.Підгрупа№5

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1. Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.

Проблеми Шляхи вирішення
Загроза здоров'ю Проведення роз'яснювальної роботи
Загроза життю Обмеження часу роботи в інтернеті, бесіди
Передача особистих даних незнайомим людям Контроль з боку батьків
Перегляд небажаних матеріалів (порнографія) Рекомендувати перевірені сайти, встановлення фільтрів

2. Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Проводити бесіди про безпечну роботу в Інтернеті, тренінги, проводити виховні години за даною темою. Для цієї справи можна залучити по-перше вчителів інформатики, оскільки вони більш обізнанні у даному питані, класних керівників, психологів та обов'язково батьків. дану роботу слід починати відтоді, коли в дитини з'явився гаджет.


3. Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Я вважаю, що не потрібно цього робити, краще проводити роз'яснювальну роботу по безпечному використанню Інтернет. І це не повинна бути нудна лекція, краще цю роботу проводити у вигляді гри, що допоможе учням краще запам'ятати правила безпечної роботи в Інтернет.