10. Судіна Ольга Петрівна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Про мене

Я працюю вчителем історії в школі-гімназії. Цікавлюся суспільствознавчими предметами та філософією.

Мої блоги

Рефлексія

Мій внесок

Мої закладки

Асоціативний кущ

Контрольний список

Мої захоплення

Люблю читати художню та публіцистичну літературу. Моє захоплення - рукоділля та вишивка. Цікавлюся політичними подіями та сучасною міжнародною політикою.

Назва навчальної теми

Політична система

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, правознавство та суспільствознавство.

Вік учнів, клас

17 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект реалізується під час вивчення теми “Політика і влада”. В процесі роботи активізується пізнавальна діяльність учнів через конструювання пошуків власної точки зору на моральні цінності та методи управління суспільством. Проводячи соціологічне опитування, учні набувають навичок критичного мислення, розширюють свій кругозір.

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається впродовж вивчення всієї теми, враховуючи всі етапи виконання проекту, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки,щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях, піcля знайомства учнів з ідеєю проекту,учні заповнюють схему З-Х-Д, заповнюють форму для опитування. Оцінювання здійснюється вчителем на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. В процесі виконання проекту учні використовують форму оцінювання проекту, яка допомагає їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того як робота в проекті буде завершена. Остаточна оцінка виставляється з врахуванням оцінки за презентацію і учнівських письмових відповідей.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Починаючи роботу над проектом вчитель демонструє власну презентацію, пропонує учням сформулювати ключове та тематичне питання, тобто скласти план проекту. Важливою частиною проекту є отримання дозволу від батьків на користування учнями мережею Інтернет, а також досконального знання учнями правил техніки безпеки під час роботи з комп'ютером. Наступним етапом є розроблення критеріїв оцінювання кожного виду робіт: створення шаблону презентації,підготовка буклету про проектний метод та презентації про даний проект. Упродовж проекту вчитель спостерігає за роботою груп учнів, контролює їх та консультує, у разі необхідності коректує роботу, проводить аналіз інтернет-опитування. Наприкінці проекту вчитель залучає учнів до оцінювання та оцінює роботи.

Діяльність учнів:

На першому етапі учні ознайомлюються з темою, заповнюють схему З-Х-Д, обговорюють питання, консультуються із учителем.

На другому етапі проекту учні отримують завдання, обговорюють його,планують свою роботу, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, переглядають друковані матеріали.

На третьому етапі відібраний матеріал узагальнюють та створюють мультимедійну презентацію та буклет.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Судіна Ольга Петрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель, історія, правознавство, суспільствознавство

Навчальний заклад

Тухлянський НВК "СЗШ - гімназія"

Місто\село, район, область

с. Тухля, Сколівський, Львівська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

10.06 - 30.06 2013 рік

Місце проведення тренінгу

Верхньосиньовидненська ЗОШ I-III ступенів, Сколівський район, Львівська область

Тренери

Винник Ігор Богданович, Мозіль Олена Володимирівна