03.06-15.06.2013. Педрада. Модуль 6. м.Марганець Дніпропетровської області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

== Інтернет має і негативний вплив на учнів: є ризик психічних захворювань; у дітей з'являється комп'ютерна залежність; під дією ігор у дітей може розвинутися агресія. У дітей можуть виникати проблеми з правою рукою. Є також ризики і для життя дитини:небезпечні знайомства, непристойні пропозиції. Діти можуть безконтрольно користуватися порносайтами. І головне, на мою думку, це брак живого спілкування, відірваність від реального життя. Як вирішити ці проблеми? Постійно вести роз'яснювальну роботу з учнями.

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Звичайно варто. Перш ніж почати працювати з інтернетом вчитель знайомить учнів з правилами користування.Але діти не завжди дотримуються цих правил. Як же бути? Можна підготовити декілька тренінгів, щоб діти спробували попрацювати в інтернеті.Також потрібно навчити учнів розпізнавати сайти. Одже, оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету,необхідне. Тому що оцінювання передбачає пояснення правил безпечного користування Інтернетом, привертає увагу учнів до проблеми безпеки, убезпечує від негативних наслідків, формує культуру користувача. Оцінювання також необхідне для заохочування.

Корисні посилання


Про Національний проект "Відкритий світ"