03.06-15.06.2013. Педрада. Модуль 5. м.Марганець Дніпропетровської області

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

На прикладі творчості Д.Шостаковича націлити учнів на розуміння життєвого змісту музики,що втілює образи реальних історичних подій. 1гр. - "Музикознавці".

1)Поглибити знання учнів про творчість Д.Шостаковича;

2)Історія написання симфонії №7;

3)"Епізод нашестя".

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отримують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?


3 група

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів? Проблема: На мою думку, необхідно ознайомити учнів з навчальними цілями й критеріями оцінювання до початку їх роботи над проектами. Кожний учень повинен знати, що від нього чекають під час роботи. Самі учні повинні бути залучені до оцінювання. Для цього необхідно розробити форми оцінювання. Також необхідні консультації з учнями, для зворотнього зв'язку з вчителем.

Рішення: 'Оцінювання навчальних досягнень кожного учня при виконання проектів відрізняється від оцінювання контрольних робіт. Потрібно ураховувати ативність, вміння працювати в команді, швидкість мислення та кмітливість, знання. Вчителю для об`єктивного оцінювання треба порівняти початковий рівень з досягнутим, а досягнутий з еталоном. Тому перш за все треба встановити еталон. Для цього на початку роботи оголошуються критерії оцінювання. """ Для того, щоб оцінювати працю кожної групи, повинна бути чітка система оцінювання. І це можуть зробити самі учні, якщо їснують такі критерії. Тому обов'язково треба ввести критерії оцінювання, і це повинні робити не тільки вчителі, а й учні. Такі критерії повинні бути запропановані на початку навчання. А для того, щоб оцінити засвоєння будь-якої теми, допускається проводити контрольні роботи, тести для груп (5-7хв.). А як ідеальний варіант можна запропонувати роботу з таблицею для того, щоб чітко простежити роботу кожного учня в групі.


Педрада. Модуль 5. м.Марганець Дніпропетровської області

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Марганець, 3 червня - 15 червня 2013 р.