Учнівська вікі стаття "Подорожуючи Німеччиною"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Reiseland Deutschland

Автори проекту

Die Schüler der Klassen 10-11.

Тема дослідження

Deutschland als Reiseziel

Питання для дослідження

Ist Deutschland sehenswert?

Was kann man in Deutschland besuchen?

Was kann man in Deutschland sehen und hören?

Гіпотеза дослідження

Was macht den Alltag lebenswert?

Gute Küche, Erholung in der Natur, Feste und Feiern, Urlaub, Design und Mode, schöne Architektur. Davon hat Deutschland viel zu bieten. Das wissen auch die vielen Urlauber aus dem Ausland. Nicht nur, weil es hier viele kulturhistorische Sehenswürdigkeiten gibt, sondern auch wegen der vielfältigen Regionalküche und den verschiedenen Landschaften. Und auch die Deutschen, nach wie vor Reiseweltmeister, machen am liebsten Ferien zwischen Nordsee und Alpen.

Мета дослідження

Die Information über die Sehenswürdigkeiten Deutschlands suchen und sammeln.

Результати дослідження

Німеччина приваблює безліч туристів завдяки своїй багатій культурі і бурхливої ​​історії. Перебуваючи буквально в центрі Європи, ця країна брала участь в багатьох війнах, історичні події, мінялися королі та правителі, і все це знайшло відображення в культурі Німеччини.

Ми пропонуємо вам 10 місць Німеччини, які необхідно побачити.

  • Берлінська стіна.

Стіна була побудована в 1961 році і розділила Берлін на східну і західну частини. Всі спроби перетнути її, перебравшись зі східного до західного Берліна жорстоко припинялися - при цьому загинуло, за різними даними, від 190 до 1200 чоловік. У 1990 році стіна була зруйнована, і залишилася лише невелика її частина - ділянка завдовжки трохи більше кілометра. Перебуваючи поруч з цим символом холодної війни, ви відчуєте емоції тисяч і тисяч людей, чиї відчай і надії були пов'язані з цією стіною.

  • Дорога Романтики.

Дорога Романтики - один з найвідоміших туристичних маршрутів у Німеччині. Вона простягнулася від Вюрцбурга до Фюссена і проходить через безліч мальовничих сіл і містечок, повз долин, озер і горбів. Проїжджаючи повз середньовічних церков, сільських готелів та фахверкових будиночків, ви поринете в атмосферу старовинної Німеччини.

  • Аугсбург.

Проїжджаючи дорогою Романтики ви потрапите в Аугсбург - місто, засноване римлянами і названий на честь імператора Августа. Тут знаходиться багато відомих пам'яток, в тому числі церква Святої Анни, де переховувався Мартін Лютер, і Золотий зал - найурочистіший і багато прикрашений зал міської Ратуші.

  • Замок Нойшванштайн.

Цей замок надихнув Уолта Діснея на створення палацу Сплячої Красуні. Розташований на мальовничому пагорбі, сьогодні він є одним з найбільш відомих видів Німеччини. Більшість туристів обмежується тим, що знімає замок на фото, але ті, хто виявиться всередині, не пошкодують про свій візит. Оздоблення замку вражає своєю красою і розкішшю. Усередині більше 360 залів, у кожному є на що подивитися. Різьблені меблі, картини і фрески, прикрашені стелі і стіни - перший господар замку, Людвіг II любив будувати з королівським розмахом.

  • Кельн.

Незважаючи на те, що під час Другої світової війни Кельн був майже повністю зруйнований, сучасне місто має цілком історичний вигляд - його повністю відновили. Кельнський собор - напевно, найвідоміша церква Німеччини, - це одне з небагатьох історичних будівель, які пережили війну. Шанувальники класичного мистецтва знайдуть в Кельнському музейно-виставковому центрі творіння європейських художників і скульпторів, а любителі цікаво провести час можуть заглянути в музей одеколону, шоколаду, пива чи спорту.

  • Боденське озеро.

Боденське озеро, або озеро Констанц, є природним кордоном між Німеччиною, Австрією та Швейцарією. Тут відпочивають не тільки іноземні туристи, а й самі німці. Тут можна купатися, ловити рибу, здійснювати піші та велосипедні прогулянки, ходити під вітрилом. Багато цікавого можна побачити на островах і в прибережних городках. Острів Райхенау відомий завдяки знаходиться тут древньому монастирю, а острів Майнау прихистив розплідник метеликів і ботанічний сад з екзотичними рослинами.

  • Шварцвальд.

Можна подумати, що це страшний, темний ліс, де живуть тільки злі відьми з німецьких казок. Насправді це місце - повна протилежність своїй назві. Шварцвальд - гірський масив, покритий лісом, наповненим сонцем, ідеальне місце для прогулянок і пікніків. Тут багато озер, струмку, водоспадів і мінеральних джерел, з яких бере свій початок Дунай.

  • Дрезден.

Дрезден, нещодавно відсвяткував восьмісотлетіе, з 15 століття є столицею Саксонії і резиденцією різноманітних правителів і королів. У лютому 1945 року місто було майже повністю розбомблений. Частини історичних будівель вивозили на околицю - і згодом вони стали основою для реконструкції історичного центру міста. Зараз Дрезден - один з найважливіших культурних центрів Європи. Тут знаходиться знаменита Дрезденська картинна галерея, головним скарбом якої є «Сикстинська мадонна» Рафаеля.

  • Октоберфест.

Строго кажучи, це не зовсім «місце», але цей відомий пивний фестиваль гідний того, щоб бути занесеним до списку найцікавіших місць у Німеччині. Свято проходить в Мюнхені, починається в середині вересня і триває більше двох тижнів. Протягом цих днів ви зможете насолоджуватися свіжим німецьким пивом, теплим спілкуванням і безліччю розваг. Октоберфест настільки популярний, що вважається найбільшим народним гулянням у світі.

  • Дахау.

Якщо ви не боїтеся зіштовхнутися з найсильнішими переживаннями, потрібно на якийсь час забути про казкові замки та побувати в Дахау, тому що це - частина не тільки німецької, а й нашої історії. Це один з концтаборів часів Другої світової війни. До війни в ньому містили противників фашистського режиму, а під час Другої світової - і військовополонених. Дахау сумно відомий медичними експериментами, які ставилися над в'язнями. Зараз на місці табору знаходиться меморіальний комплекс.

Висновки

Як бачимо в Німеччині багато місць, які хоча б раз ужитті треба відвідати кожній людині. Тому порож до цієї дивної країни, не замислюючись, треба здійснити, щоб побачити красоти країни.

Помилка створення мініатюри: Помилковий параметр мініатюри

Корисні посилання

[1]

[2]

[3]

Інші документи