Учнівська Вікі-стаття "Основні відмінності святкування в англомовних країнах та в Україні"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошукНазва проекту

"Свята і традиції англомовних країн"

Автори проекту

Група "Дослідники"

Тема дослідження

Основні відмінності святкування в англомовних країнах та в Україні.

Проблема дослідження

Низький рівень обізнаності учнів з традиціями та святами англомовних країн.

Гіпотеза дослідження

Щоб осягнути народи інших країн, недостатньо знати лише мову, треба знати культуру та історію цієї країни.

Мета дослідження

Вивчити особливості проведення свят у цих країнах та їх роль культурному житті країни. Виявити подібності та відмінності в культурних традиціях загальних свят. Дослідити особливості проведення спільних свят і фестивалів.

Результати дослідження

Нині багато свят і вони мають свої власні назви. Їх сила-силенна у країні, кожна країна має свої знаменні дати, але є й загальні свята і традиції у багатьох англомовних країнах.

Однією з основних традицій різних держав світу – святкування своїх національних свят. Для США це День незалежності (Independence Day), у Великобританії відзначається День народження монарха (Queen’s birthday), в Україні - День незалежності.

Релігійні свята в країнах відзначають залежно від віросповідання. Наприклад, Різдво - улюблене свято британців, набуло значного поширення серед американців. Його відзначають 25 грудня. В Україні ми святкуємо Різдво 7 січня. Великдень відзначають як в англомовних країнах, так і в Україні. Дата святкування залежить від віросповідання. У Штатах, де за Григоріанським календарем відзначають свята протестанти і католики, не віддається перевага одній релігійній традиції святкування Великодня. Це свято заведено відзначати у сім'ї. В багатьох американців збереглася традиція фарбувати крашанки і давати дітям у подарунок цукерки. Ми також на Великдень фарбуємо крашанки, але ми ще печемо паски, якими ділимося з рідними.

Святкування Нового року як в Україні, так і в англомовних країнах залежить від місцевих та національних традицій, а також від особистих уподобань.

День Матері (Mother’s Day) у Великобританії й США нагадує 8 Березня в Україні.

Іншим улюбленим святом американців та британців є Хеллоуїн. Насьогодні його святкують, особливо молодь, і в нашій країні.

У Великобританії й Америці є свої цікаві й різноманітні культурні звичаї і традиції. Вивчення традицій даних країн дозволяє глибше зрозуміти й вивчити умови життя людей, їх соціальний статус, історичне минуле країни загалом і окремих регіонів.

Kolpak4.jpg

Висновки

Отже, вивчення теми культурних традицій, зокрема вивчення особливостей святкування різних фестивалів, звичаїв, прийнятих народами країн Великобританії, США та України в наші дні є актуальним.

Корисні ресурси


http://bukvar.su/kultura-i-iskusstvo/147216-Prazdniki-i-ih-znachenie-v-kul-ture-Velikobritanii-i-SSHA.html

http://traditions.org.ua/kalendarni-sviata

http://subject.com.ua/english/topic1/140.html

http://www.km.ru/referats/F2BAFAF4032E4D2A907C03AFFD576A6F