Успішний навчальний проект "Welcome to Great Britain"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
В текст своєї вікі-статі вписуєте {{subst:Шаблон:Проект-учасник конкурсу "Успішний проект"}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці Правити;
вносите правки в існуючі розділи.

Опис проекту містить 2 складові. Чіткі відповіді на питання першої частини "Опис проекту" дозволять експертам та учасникам Вікі-спільноти ознайомитись із метою та завданнями проекту, визначити відповідність вимогам навчальних програм з зазначених предметів, дізнатись про способи ефективного використання ІКТ, переглянути дидактичні та методичні матеріали, оцінити значущість одержаних результатів. Відповіді на питання другої частини "Опис самостійного дослідження учнів, що проводилось у процесі реалізації проекту" розкривають суть дослідження, проведеного учнями у процесі реалізації проекту.

Зверніть увагу, що заповнення всіх комірок обов'язкове, крім комірки "Фоторепортаж про роботу в проекті". Заповнення цієї комірки за бажанням автора та наявності фотоматеріалів.

Опис проекту

Назва проекту “Welcome to Great Britain“
Реєстраційна форма http://project.iteach.com.ua

Ваш проект "“Welcome to Great Britain“" був розглянутий і прийнятий до участі у Конкурсі «Успішний проект». Вся інформація про поданому Вами проекту тепер доступна членам журі, короткий опис проекту відображається у списку проектів на сайті.

Також інформація про Ваш проект розміщена у спільноті учасників Конкурсу, де можна обговорювати подані на конкурс проекти.

Важливі посилання:

Ваш проект на сайті Конкурсу: http://project.iteach.com.ua/projects/?id=410
всі проекти на сайті Конкурсу: http://project.iteach.com.ua/projects/
Ваш проект у спільноті Конкурсу: http://communities.iteach.com.ua/blog/successful-project/517.html
сайт спільноти iteach: http://communities.iteach.com.ua
сайт проекту «Intel навчання для майбутнього»: http://iteach.com.ua

Перелік шкільних навчальних предметів, знання з яких використовувались під час реалізації проекту Географія, історія, правознавство
Клас та вік учнів, які брали участь у проекті 8 клас
Короткий опис проекту Проект підготовлений з метою отримання максимально повного й точного розуміння всієї інформації про Велику Британію; учні самостійно проводять дослідження, використовуючи мас-медіа, інтернет-ресурси. Удосконалюють навички читання та поповнюють словниковий запас у процесі роботи. Проекти розвивають інтерес та виховують повагу до традицій і країни, мову якої вони вивчають.

У процесі роботи стимулюється інтерес учнів до нових проблем, які передбачають наявність певної суми знань, показується практичне застосування набутих знань. Під час роботи учні вчаться співпрацювати в групі; керувати фактами в життєдіяльності; прислуховуватися до ідей інших та відстоювати свою власну точку зору: вчаться застосовувати знання в нових ситуаціях. Головна мета роботи: формування проектного мислення, мотивів і поведінки партнерства та співробітництва.
Проект

Основні питання проекту Стимулювати інтерес учнів до нових проблем, які передбачають наявність певної суми знань, показати практичне застосування набутих знань.

формування проектного мислення, мотивів і поведінки партнерства та співробітництва.

Використання учнями інформаційно-комунікаційних технологій у процесі реалізації проекту Microsoft Office Word 2007,

Microsoft Office PowerPoint 2007.

http://nsportal.ru/shkola/inostrannye-yazyki/library/metod-proektov-na-urokakh-angliiskogo-yazyka
http://www.yanglish.ru/art/project.htm
http://videouroki.net/look/superfizmin/direct/index.html
http://do.gendocs.ru/docs/index-193448.html
http://www.twirpx.com/files/languages/english/school/
http://superts.do.am/news/topiki_na_anglijskom_dlja_shkolnikov/2013-01-04-22

Використання вчителем інформаційно-комунікаційних технологій для зацікавлення учнів Microsoft Office Word 2007,

Microsoft Office PowerPoint 2007.
навчально-інформуючі: енциклопедії, електронні підручники, кінофільми; - програма презентацій Power Point; - навчально-ігрові програми: Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі сприяє підвищенню його ефективності, всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів, розкриттю їх талантів, суттєво впливає на зміст, форми, методи і засоби навчання. Вдало підібрані комп’ютерні програми забезпечують розвиток творчих здібностей, стимулюють пізнавальну активність, емоційну сферу та інтелектуальні почуття школярів. При цьому підвищується працездатність учнів, зацікавленість їх різними видами діяльності, поліпшується просторова уява, пам’ять, логічне мислення, розширюється їх світогляд

Дидактичні матеріали Тематичні тексти, таблиці, граматичні картки
Методичні матеріали, що використовувались в процесі роботи над проектом Волканова В.В. словник методиста: Методичний посібник./Укладач Волканова В.В. – К.:2008. – (Серія «Словники»).

Кучерова Г.М. Ягоднікова В.В. Інтерактивні вправи та ігри. – Харків: Вид.група «Основа», 2011. – (Серія «Адміністратору школи»).
Шарко В.Д. Сучасний урок /В.Д.Шарко. - К.,2006.
http://metodportal.com

Основні результати, одержані учнями у процесі реалізації проекту Учні поглибили знання щодо Великобританії, її географічного положення, політичної системи, культури, відомих місць. Розвивали комунікативні навички, монологічне мовлення на основі отриманих знань. Вчитися порівнювати й аналізувати системи різних держав.
Фоторепортаж про роботу в проекті Great Britain

Northern Ireland
The state system of Great Britain and Ukraine
Wales

Інтернет-ресурси, які використовувались в процесі роботи над проектом http://slovo.ws/topic/britain/16.html

http://www.litrasoch.ru/movi-great-britain-velikobritaniya/ http://www.republicengland.com/tag http://www.turinfo.ru/attractions/velikobritaniya/?page=6#attractions http://foto.adelanta.info/

Опис самостійного дослідження учнів, що проводилось у процесі реалізації проекту

Назва етапу дослідження Діяльність учнів Одержані результати
підготовчий етап підготовка учнів до роботи; визначення проблеми; формулювання мети та завдань щодо її розв’язання; визначення форми кінцевого продукту; висунення гіпотези; обговорення методів дослідження; Great Britain
технологічний етап – планування роботи основних джерел, способів збору інформації, процедури та критерії оцінки результатів; розподіл роботи між членами групи; збирання інформації стосовно проблеми; пошук учнями особистих розв’язків проблеми; вирішення проміжних завдань; розв’язання проблеми; аналізування отриманих результатів; формулювання висновків The state system of Great Britain and Ukraine
заключний етап оформлення результатів, підготовка до представлення проекту; здійснення його захисту; підбиття підсумків Northern Ireland

Wales