Спориніна Тетяна Тадеївна

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Спориніна Тетяна Тадеївна

Місце роботи - Чернівецька гімназія №2

Посада - викладач інформатики.

Підготовка конкурсу малюнків "На порозі"

Мої учні - мої друзі і партнери. У нас створено клуб юних інформатиків "БІТ": це і учні, і студенти ( випускники) і вже ті, хто працює, але підтримує зв’язки. Адреса сайту клубу "БІТ" .

В клубі є різні секції: програмісти, журналісти, дизайнери.

Ми співпрацюємо з туристичним клубом «Азимут» і екологічним «Еколог». Крім того, нашими партнерами є Чернівецький ОЦ НТТУМ, Клуб юних космонавтів «Кварц», Чорторийська школа і Вашківецька школа Вижницького району Чернівецької області, Чернівецький ОЦ ЕНТУМ. Ми активно беремо участь у конкурсах, олімпіадах, колоквіумах, телекомунікаційних проектах. Організуємо, ініціюємо та пропонуємо акції екологічного спрямування, соціальні та доброчинні акції.

Вдячна за співпрацю, допомогу, поради своїм колегам, товаришам, однодумцям Олені Старіковій, Аллі Кушнір, Тетяні Дуріцькій, Марії Румизі, Ірині Мар'янчук, Володимиру Коропу, Ірині Могилі, Ользі Усик, Мирославі Власюк, Еліні Жуковській, Іраїді Васьковій, Марії Буяновій, Михайлу Котляру, Зої Загурській, Клавдії Тійдо, Людмилі Панчук, Аллі Глазатовій, Василю Никуліці, Людмилі Чередарик, Ніні Дементієвській, Олександрі Харині, Петру Плешко, Ірині Чернезі, В'ячеславу Лебедєву та багатьом іншим.

Мені цікаво - Важливим вважаю питання освіти: ІКТ, робота з обдарованими дітьми, інтеграція інформатики і інших шкільних предметів, проектна технологія, робота в телекомунікаційних проектах.


Наші проекти

SporSummer.jpg
SporDoll.jpg
Ugorska Vikki2011.jpg

Всі проекти, у яких брали участь, пригадую з радістю і приємністю.

Ось деякі з них :

- Міжнародний телекомунікаційний проект «Подорож Україною ляльки-матрьошки»(1999-2001).

У проекті взяли участь 27 шкіл України і він був успішно представлений у Японії...

- Проект «Ми – ровесники»(2003-2006).

Cтворення спільного сайту для учасників ( 13 шкіл України і 7 країн світу) і для дітей Чернівецького інтернату для сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Ми разом вчились розміщувати матеріали, фото, писати есе, макетувати веб-сторінки...

- Проект «Захисти свій комп’ютер»(2007-2008) об’єднав учнів з 11 міст України, студентів, де ми разом вивчали загрози, які є в Інтернеті.

- Проект «Проба»(2009-2010) сприяв розумінню необхідності збереження духовної і мистецької спадщини рідного міста...

- Проект "Онляндія в моїй школі"(2010-2011) - безпека дітей в Інтернеті. Школярі дослідили тему безпеки в Інтернеті

- Проект "Ми і наше довкілля"(2010-2011) - наші здобутки залучив учнів до практичної діяльності з розв'язання проблем навколишнього середовища місцевого значення.Е-mail: ttad2008@yahoo.com

Про себе. Мої захоплення - Захоплююсь фотографією, люблю подорожувати, подобається живопис, музика...

Деякі мої фото і за посиланням... Visit My photo...

Фото Спориніної Тетяни і Любківського Олега