Про Боднара Андрія Ярославовича

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Смайлик 2.gif
Назва цієї статті містить помилки!
Статтю необхідно перейменувати!
Допоможіть автору знайти та виправити помилки

Я, БОДНАР Андрій Ярославович, тренер програми Intel Навчання для майбутнього у Тернопільській області працюю викладачем спец. дисциплін у Зборівському коледжі Тернопільського державного технічного університету ім. І.Пулюя. Провів 2 тренінги, на яких підготовив 20 слухачів за даною програмою. Хочу коротко розповісти про навчальний заклад, у якому працюю:

ЗБОРІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ - ЦЕ:

- навчання за перспективними спеціальностями; - високий рівень фахової підготовки; - отримання диплома молодшого спеціаліста або кваліфікованого робітника; - здобуття повної середньої освіти вступниками з базовою освітою; - продовження навчання з другого курсу вступниками з повною середньою освітою; - отримання додаткових спеціальностей (оператор комп'ютерного набору, бухгалтер, водій автомобіля) на короткотермінових курсах.

У закладі функціонує два відділення, що здійснюють підготовку за такими спеціальностями

ВІДДІЛЕННЯ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

НАПРЯМ “ПРОГРАМНА ІНЖЕНЕРІЯ”

Спеціальність “Розробка програмного забезпечення”

НАПРЯМ “АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ”

Спеціальність “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів"

НАПРЯМ “ЕКОНОМІКА І ПІДПРИЄМНИЦТВО”

Спеціальність “Бухгалтерський облік”

НАПРЯМ “МЕНЕДЖМЕНТ”

Спеціальність “Організація виробництва”


ВІДДІЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ


Оператор комп’ютерного набору; секретар керівника Електрогазозварник, водій автомобіля категорії "С" Столяр будівельний; паркетник Муляр; штукатур; маляр Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; оператор лінії у виробництві харчової продукції Робітник фермерського господарства Електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії "С"

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування; водій автомобіля категорії "С"