Процедура нагородження

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Процедура нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України за активну і плідну участь у реалізації експерименту Всеукраїнського рівня за програмою Intel® «Навчання для майбутнього»

Для того, щоб відзначити кращих учасників програми відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України необхідно зробити наступне.

1. Підготувати в регіонах пропозиції щодо нагородження осіб, які активно і плідно брали участь у реалізації програми у 2007 – 2008 навчальному році. Прохання всі документи оформляти відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України (наказ № 605 від 13.07 2007) [1]

2. Пропозиції щодо нагородження осіб потрібно подати до 1 липня 2008 року за адресою м. Київ, вул Сагайдачного, 37, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, к.113, Гущиній Наталії Іванівні. Усі документи подаються в одному примірнику, а клопотання та довідка-подання також додаються і на електронному носії.

Е-mail: Гущина Наталья [n.gushchyna на gmail.com]; Tel.: 8-068-3608116, 8-093-8122551 Копія – Tatiana.Nanaieva на intel.com; Tel.: 8-050-444-4400

3. Після затвердження списку претендентів на нагородження координаційною радою програми Intel® «Навчання для майбутнього» документи будуть подані до Нагородної комісії Міністерства освіти і науки України з розгляду питань заохочувального відзначення працівників освіти і науки .

Зверніть увагу на такі важливі моменти:

на нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України може подаватися особа, яка раніше була відзначена на регіональному рівні.

Нагородження відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства освіти і науки України здійснюється послідовно:

I ступінь - Почесна грамота Міністерства освіти і науки України;

II ступінь - нагрудний знак "Відмінник освіти України";

III ступінь - нагрудні знаки "Василь Сухомлинський", "Софія Русова", "О.А. Захаренко", "І.Г. Ткаченко", "А.С. Макаренко", "Петро Могила", "За наукові досягнення".

Нагородження відзнакою наступного ступеня можливе не раніше як через два роки після нагородження відзнакою попереднього ступеня. Відзнакою I ступеня (Почесною грамотою)можуть бути удостоєні за нові заслуги неодноразово, але не раніше ніж через два роки після останньої відомчої заохочувальної відзнаки. Повторне нагородження однойменними нагрудними знаками не проводиться.

Додаткові запитання щодо процедури нагородження можна поставити в закладці "ОБГОВОРЕННЯ" цієї статті.


Н. Гущина, координатор програми від МОН України