Проект англійська мова 7 клас

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Welcome to Great Britain!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

Вік учнів, клас

7 клас. 13 років.

Стислий опис

для вивчення теми «Великобританія. Визначні місця Лондону» використовувалися фотографії визначних місць Лондону, додаткова інформація для підготування віртуальної подорожі по незвичайним пам’яткам Лондону

Повний План вивчення теми

-План вивчення теми -презентація вчителя -презентація учня -буклет вчителя -буклет

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та використання отриманих даних - Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість - Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, оцінювати її - Формувати вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. - Формування базового розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації - Формування в учнів комп’ютерної грамотності та етики: використання ІКТ для навчання, дослідження пошуку та спілкування. - З’ясування способів інтерпретації інформації різними особами, включення або відсутність різних оцінок та точок зору. - Формування навичок належного використання цифрових технологій, інструментів та/або комунікаційних мереж для доступу, управління, інтегрування, оцінювання та створення інформаційних даних для успішного функціонування в суспільстві економіки знань.

Діяльність учнів та вчителя(скопіювати з Плану)

Перед початком роботи вчитель знайомить учнів з методом проектів, дає загальну характеристику проектної діяльності, дається необхідний об’єм знань для виконання цієї роботи. Демонструється презентація, яка розкриває зміст роботи та цілі, які мають бути досягненні. В цей час учні занотовують в свої зошити питання та цілі роботи. На початку роботи ставиться проблема дослідження, питання, на які учні мають відповісти після проведення роботи; учні об’єднуються на групи(3-5 чол.) відповідно за їх рівнем розвитку та підготовки таким чином, щоб кожна група мала однакові шанси на виконання проектної роботи;кожна група отримує зразок(різної густини);розподіл ролей(обов’язків) в групі(відповідно до рекомендацій вчителя), обговорення теми проекту, цілі, завдання, учні складають план роботи групи, заповнюють лист планування; опрацювання літературних та Інтернет - джерел з даної теми(ознайомлення, оцінка та опрацювання), лабораторне дослідження(опрацювання запропонованих зразків знаття їх лінійних розмірів та об’єму,маси для знаходження густини) та встановлення умов, при яких тіла більшої ніж вода густини будуть плавати, а більш легкі потонуть. Якщо можливо, моделюють ситуацію. Впродовж роботи над проектом Вчитель: - організовує команди однокласників для роботи та взаємоперевірки; - фотографує учнів, працюючих над проектом, для створення в подальшому фотозвіту; - згідно плану контролює послідовність виконання проекту; - заповнює свій журнал оцінювання учнівських робіт - забезпечує групи ресурсами, необхідними для самооцінки. Учні: - заповнюють журнал самооцінювання учнівських робіт, оцінюють роботу в команді(бланк самооцінки); - використовують засоби Інтернет та інші ресурси для опрацювання отриманих результатів експерименту; - консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати; - оформляють проект , готуються до захисту.

Схема роботи групи: Після визначення ролей(наприклад:науковці-опрацювання літератури та Інтернет джерел, висунення гіпотези стратегії вирішення проблеми; дослідники-вибір способів вирішення проблеми, математичне опрацювання результатів;виконавці- виконують дослідження; публіцисти-роблять фото звіт, оформлюють презентацію; доповідачі-готують публічний виступ) учні в групі опрацьовують літературу, виробляють стратегію роботи. Після опрацювання інтернет ресурсів, довідкової літератури, учні аналізують зібраний матеріал роблять висновки роботи; та готують проект до захисту(готують презентацію, публічний виступ).

Наприкінці роботи над проектом • Вчитель: • - під час захисту проекту задає навідні питання; • - проводить анкетування. • Учні: • - надають звіт про виконану роботу; • - оцінюють роботи однолітків; • - проводять захист проекту; - презентують результати(віртуальна подорож). - обговорюються висновки.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Перед початком роботи: 1. Перевірка готовності учнів до уроку(усне опитування) 2. перевірка рівня підготовленості учнів(тестування) 3. Встановлення рівня зацікавленості та мотивованості учнів(анкета) Під час роботи: В ході роботи групи заповнюють таблиці самоконтролю і бланки самооцінки в групах., оцінюють Інтернет-ресурси та заповнюють форму. Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом. 1.Визначення зрозумілості поставленої проблеми, головної концепції теми(усне опитування) 2.Розуміння змісту експерименту та якість його проведення(перевірка роботи, поточне опитування) 3.Робота з отриманими результатами, аналіз(перевірка роботи, поточне опитування) Завершальний етап: 1. Підведення висновків роботи(перевірка роботи, поточне опитування) 2. Захист роботи(публічний виступ, презентація) 3. рефлексія(анкета) _____________________________________________________________________________________________

Перед початком роботи: 1.Перевірка готовності учнів до уроку(усне опитування)[1]
2.перевірка рівня підготовленості учнів(анкета ЗХЯД)[2]
3.Встановлення рівня зацікавленості та мотивованості учнів(анкета)[3]
Під час роботи: В ході роботи групи заповнюють таблиці самоконтролю і бланки самооцінки в групах[4], оцінюють Інтернет-ресурси та заповнюють форму[5].
Учитель заповнює свій журнал спостережень груп над проектом.
1.Визначення зрозумілості поставленої проблеми, головної концепції теми(усне опитування)
2.Розуміння змісту експерименту та якість його проведення(перевірка роботи, поточне опитування)
3.Робота з отриманими результатами, аналіз(перевірка роботи, поточне опитування)
[6]
Завершальний етап: 1.Підведення висновків роботи(перевірка роботи, поточне опитування)[7]
2.Захист роботи(публічний виступ, презентація)[8]
([9])
3.рефлексія[10]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Соріна Ганна Юріївна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Петрівська Загальноосвітня школа Старобешівської районної ради Донецької області

Місто\село, район, область

Село Петрівське, Старобешівський район, Донецька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

17.06-24.06 2012

Тренери

Кулик Михайло