Проект Трикутоцентру

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Трикутоцентр

Назва проекту

Проект Трикутоцентру

Автори проекту

Учні 7 класу.

Тема дослідження

Трикутники. Ознаки рівності трикутників.

Проблема дослідження

Вчителі і учні криворізької гімназії №95 вирішили взяти участь у конкурсі проектів місцевого розвитку “Громадський бюджет-2017”. Умовою якого є складання такого проекту (плану дій, обґрунтування, розрахунку, креслення), який може бути реалізованим та має за мету покращення зовнішнього обліку міста Кривий Ріг і умов проживання в ньому громадян.

Гіпотеза дослідження

Чарівний трикутник

Трикутники можуть бути корисними в житті людини.

Мета дослідження

  • прийняти участь у міському конкурсі проектів; 
  • прикрасити місто та зацікавити містян трикутниками і геометрією вцілому.

Хід і результати дослідження

Ми об'єдналися в 3 групи: історики, математики, дизайнери.  Кожна група мала своє завдання і проводила дослідження впродовж вивчення теми. 

З результатами дослідження ви можете ознайомитися на сайті звіту:

Висновки

В результаті проекту Трикутоцентру ми отримали: - міст через річку Саксагань, довжину якого отримали за допомогою розрахунків; - дві клумби у формі рівних прямокутних трикутників, які отримали скориставшись знаннями про єгипетський трикутник та ознаками рівності трикутників. Також ми повторили і узагальнили вивчений матеріал з теми "Трикутники. Ознаки рівності трикутників", пізнали багато нового, а головне зрозуміли, що математика повсюди і її можна застосовувати кожного дня у нашому житті!

Фотоальбом

Корисні ресурси

Друковані джерела:

  • Бурда М. І., Тарасенкова Н. А. Геометрія 7 клас: Підруч. для загальноосвіт. навч. закладів: Стандартний рівень. – К.: Освіта, 2015
  • Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. Геометрія 7 клас: Підруч. для загальноосвіт. навч. закладів: Стандартний рівень. – Х.: Гімназія, 2007.
  • Бевз Г. П., Бевз В.Г., Владімірова Н. Г. Геометрія 7 клас Підруч. для загальноосвіт. навч. закладів: Стандартний рівень. – К.: Освіта, 2007

Електронні ресурси:

Тренер

Банада Ольга Сергіївна